Daisy Keech

Daisy Keech

   

Daisy Keech Kimdir? Daisy Keech Boyu Kaç? Daisy Keech Kaç Kilogram? Daisy Keech nereli? Daisy Keech Kaç yaşında? Daisy Keech Vücut ölçüleri. Daisy Keech’in hayatı. Daisy Keech hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Daisy Keech, bir Amerikan fitness modeli ve sosyal medya yıldızıdır. En çok sosyal medya platformlarında fitness ile ilgili videolar yayınlamasıyla tanınır. YouTube, Instagram ve TikTok gibi çeşitli sosyal medya platformlarında milyonlarca takipçisi olan Daisy Keech, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki genç sosyal medya fenomenleri arasında en popüler olanlardan bir tanesidir. Keech ayrıca, genç TikTok kişiliklerinden oluşan bir kolektif olan popüler Los Angeles merkezli Hype House’un kurucu ortaklarından biri. Daisy Keech aynı zamanda bir girişimcidir; Zinde ve sağlıklı kalmak için fitness programları, takviyeler, e-kitaplar ve ekipman satıyor. 5 milyondan fazla takipçiye kaslı fiziğini sergileyen bikini ve spor kıyafetleriyle sık sık fitness modellemesiyle tanınan sosyal medya fenomeni ve modeli.

İlgini Çekebilir!  Elisa Mazzucchelli

Daisy Keech Hangi Tarihte Doğmuştur?

Daisy Keech 12 Ağustos 1999 tarihinde doğmuştur.

Daisy Keech Boyu Kaç?

Daisy Keech 168 cm boyundadır.

Daisy Keech Kaç Kilo?

Daisy Keech 55 kg ağırlığındadır.

Daisy Keech Göğüs Bedeni Nedir?

Daisy Keech göğüs bedeni 85 ‘dir.

Daisy Keech Vücut Ölçüleri Nedir?

Daisy Keech Göğüs 84cm, Bel 64cm, Kalça 92cm vücut ölçülerine sahiptir.

Daisy Keech Doğum Yeri Neresi?

Daisy Keech Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur.

Daisy Keech Kaç Yaşında?

Daisy Keech 24 yaşındadır.

Daisy Keech Burcu Nedir?

Daisy Keech Aslan Burcudur

Ünlü Olmadan Önceki Hayatı ve Kariyeri

Daisy Keech, 12 Ağustos 1999’da Amerika Birleşik Devletleri’nde Rob ve Shawna Keech’in çocuğu olarak dünyaya geldi. Robbie adında bir erkek kardeşi var. Okula devam ederken, Daisy Keech doktor olmayı istedi. Ancak kısa süre sonra tıp alanının onun işi olmadığını anladı ve bir fitness modeli olmaya odaklanmaya başladı. Ayrıca sosyal medyaya ilgi duydu ve 2016’da kendi adını taşıyan bir YouTube kanalı oluşturdu. Ayrıca 2018’de bir Instagram hesabı oluşturdu ve fitness rutini ile ilgili resim ve video klipler yayınlamaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Emily Blunt

Daisy Keech ayrıca bir TikTok hesabı oluşturdu ve bir TikToker olarak popülerlik kazanmaya devam etti. Aralık 2019’da Thomas Petrou ve Chase Hudson gibi diğer sosyal medya kişilikleriyle birlikte Hype House’u kurdu. Ancak, Thomas Petrou ile yaratıcı farklılıkları nedeniyle 2020’de evi terk etti. Keech daha sonra yeni bir ev kurmak için çalışmaya başladı ve Hype House’dan birkaç önemli üyeyi yeni evinin bir parçası olmaya ikna etti. Arkadaşı ve sosyal medya fenomeni Abby Rao ile birlikte 2020’de Clubhouse’u kurdu.

Daisy Keech, sosyal medyadaki popülerliğini kendisini bir girişimci olarak kurmak için kullandı. Web sitesinde fitness ile ilgili ürünler satıyor. 12 haftalık yaz programlarından 14 günlük detoks programlarına kadar Daisy Keech, insanların formda ve sağlıklı kalmasına yardımcı olacak çeşitli fitness programlarına sahiptir.

İlgini Çekebilir!  Jesse Lingard

Daisy Keech ayrıca Instagram’da fiziksel güzelliğini sergileyen fotoğraflar yayınlayarak takipçilerine formda kalmaları için ilham veriyor. Instagram hesabının 5.5 milyondan fazla takipçisi var. Ayrıca 315K’dan fazla takipçisi olan ikincil bir Instagram hesabı var. Ayrıca fitness videolarını paylaştığı bir YouTube kanalı var. 16 Ağustos 2016’da oluşturduğu YouTube kanalı 120 milyondan fazla izlenmeye ve 1,5 milyondan fazla aboneye sahip. Daisy Keech, ilginç videolar yayınladığı TikTok’ta da popüler. TikTok hesabının altı milyondan fazla hayranı var. Ayrıca popüler Unruly Agency ile anlaştı.

Aile ve Kişisel Hayatı

Daisy Keech, YouTube videolarında yer aldığı sosyal medya yıldızı Michael Yerger ile bir ilişki içinde. Daisy Keech, spor salonunda egzersiz yapmanın ve sosyal medyada içerik oluşturmanın yanı sıra evcil hayvanıyla vakit geçirmeyi de seviyor. Ayrıca arkadaşlarıyla takılmayı ve seyahat etmeyi sever.

Robbie adında bir erkek kardeşi var. Babasının adı Rob. 2020’de Anneler Günü için annesi Shawna’nın bir dizi fotoğrafını Instagram’a gönderdi

Daisy Keech Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir