Stephanie Sanzo

Stephanie Sanzo

   

Stephanie Sanzo Kimdir? Stephanie Sanzo Boyu Kaç? Stephanie Sanzo Kaç Kilogram? Stephanie Sanzo nereli? Stephanie Sanzo Kaç yaşında? Stephanie Sanzo Vücut ölçüleri. Stephanie Sanzo’in hayatı. Stephanie Sanzo hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Stephanie Sanzo Boyu Kaç?

Stephanie Sanzo boyu 148 santimetredir.

Stephanie Sanzo Kaç Kilo?

Stephanie Sanzo 55kg ağırlığındadır.

Stephanie Sanzo Nereli?

Stephanie Sanzo Avustralyalıdır.

Stephanie Sanzo Doğum Tarihi?

Stephanie Sanzo 2 Nisan 1987 tarihinde doğmuştur.

Stephanie Sanzo Kaç Yaşında?

Stephanie Sanzo 36 yaşındadır.

Stephanie Sanzo Biyografisi ve Hayatı

1987’de doğan Stephanie Sanzo, büyürken fiziksel egzersizle özellikle ilgilenmiyordu. Vücuduna bakmaya başladığında 19 yaşında bile değildi. Oğlunu doğurduğu ve ardından kilo aldığı için vücuduna bakması gerekiyordu. Bu dönemde Stephanie 25 kilogramın üzerinde kilo kazandı. Kendisi de söylediği gibi yeme alışkanlıkları sağlıksızdı; “İlk hamileliğimde, fast food ve çikolata da dahil olmak üzere istediğim her şeyi istediğim zaman yerdim.” Stephanie genellikle 47 kilo ağırlığında olduğundan, ani kilo değişikliği genç anne için bir şok oldu. Stephanie daha sonra fazla yağlardan kurtulabilmek için evde bir çift dambılla çalışmaya başladı. Çok seyahat etmesi gereken işinden de ayrıldı ve uzman bir eğitmen olma umuduyla kişisel antrenörlük kursu aldı.

İlgini Çekebilir!  Paige VanZant

Ne zaman kişisel eğitim kurslarından ve oğluna bakarken boş zamanı olsa Stephanie dışarı çıkıp koşardı. Bazen günde 10 kilometreye kadar koştuğu olurdu. Bu yeni aktiviteyle Stephanie önemli miktarda kilo verdiğini gördü. Ancak, ikinci çocuğunu doğurduktan sonra pelvis sarkması geçirdi. Bu onun koşu aktivitelerine devam etmesini engelledi. Stephanie, formda kalmanın başka yollarını aradıktan sonra ağırlık antrenmanıyla ilgilenmeye başladı. Evde bir çift hafif ağırlık kaldırarak mütevazı bir şekilde başladı. Kolayca kas kazandığını fark eden Stephanie, daha ciddi bir şekilde eğitime başlamak için spor salonu üyeliği almaya karar verdi.

Stephanie, evde egzersiz yaptığı zamanlarda, fitness yarışmalarına katılma fikrine her zaman hayran kalmıştı. Ama bir koç kiralayana kadar bu düşünceye göre hareket etmedi.

İlgini Çekebilir!  Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly)

“Koçum bana 16 hafta boyunca spor salonu için bir program verdi ve bana ağırlıkları nasıl kaldıracağımı öğretti.” – Stephanie Sanzo

2012 yılında ilk yarışması için hazırlanmaya başladı. Temiz diyet ve sıkı eğitime geçti. 2013 yılında gösteriye katıldı ve 2. oldu. Oradan sonraki 3 yıl boyunca küçük şovlarda yarışmaya devam etti.

Bundan sonra, sürekli düşük kalorili ve katı diyet onun sağlığını ve yaşam tarzını mahvettiği için rekabetçi yaşam tarzından bir ara vermeye karar verdi. Ayrıca kendi başına bir meydan okuma olduğunu söylediği iki küçük çocuğa bakmak zorunda kaldı. Rekabetçi kariyerinden ayrıldıktan sonra Stephanie, fitness yolunda farklı ama oldukça benzer bir yol izlemeye karar verdi. Sertifikalı bir kişisel eğitmen oldu ve tüm boş zamanlarını müşterilerine koçluk yapmaya adamıştı.

İlgini Çekebilir!  Calum von Moger

Yarışmayı bıraktıktan sonra önemli ölçüde değişen eğitim tarzına da daha fazla dikkat etmeye başladı. Stephanie, müşterilerinin bazı başarı öykülerini ve dönüşümünü internette paylaşmaya karar verdi. Günlük resimler, ilham verici sözler ve kendi egzersiz videolarını yayınlamaya başladı. Günlük içerik yayınlamaya başlama kararıyla, Stephanie’nin son derece popüler hale geldiğini gördü. Artık sosyal medya profillerinde kullandığı “Steph Fit Mum” lakabını kazandı .

Stephanie, gelecek için zindelik ve güç hedeflerine devam etmeyi hedefliyor. Ayrıca spor salonunda veya kişisel yaşamında tutarlı kalmak istiyor. Ona göre mesele “Dünya Güzeli’ni kazanmak” değil , başkalarına ilham vermek ve bir sağlık ve güç vizyonu olmakla ilgili. Stephanie Sanzo instagram’da 3.1 milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir