Julian Lane

Julian Lane

   

Julian Lane Kimdir? Julian Lane Boyu Kaç? Julian Lane Kaç Kilogram? Julian Lane nereli? Julian Lane Vücut Ölçüleri Nedir? Julian Lane Kaç yaşında? Julian Lane Skoru Nedir? Julian Lane Sıkleti Nedir? Julian Lane Youtube? Julian Lane Instagram? Julian Lane Murat Kazgan? Julian Lane TikTok? Julian Lane ’in hayatı. Julian Lane hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Julian Lane Doğum Tarihi?

Julian Lane 24 Temmuz 1987 tarihinde doğmuştur.

Julian Lane Kaç Kilo?

Julian Lane 77 kilogram ağırlığındadır.

Julian Lane Boyu Kaç?

Julian Lane boyu 170 santimetredir.

Julian Lane Kaç Yaşında?

Julian Lane 36 yaşındadır.

Julian Lane Nerelidir?

Julian Lane Amerikalıdır.

Julian Lane Skoru Nedir?

Julian Lane Skoru 14 Galibiyet 10 Mağlubiyet.

Julian Lane Sıkleti Nedir?

Joseph Vieira Ağır Sıklettir.

Julian Lane Instagram?

Julian Lane Instagram.

Julian Lane Biyografisi Ve Hayatı

Julian Lane, Amerikalı profesyonel dövüşçü ve sosyal medya fenomenidir. UFC’de mücadele eden Lane, kendine özgü tarzı ve ilginç kişiliğiyle tanınmaktadır.

Biyografi

Julian Lane, 1991 yılında Florida’da doğdu. 14 yaşında dövüşmeye başlayan Lane, amatör kariyerinde 10 galibiyet ve 1 mağlubiyet elde etti.

İlgini Çekebilir!  Kaan Kazgan

Lane, profesyonel kariyerine 2015 yılında başladı. İlk profesyonel dövüşünü kazanan Lane, kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. 2017 yılında UFC’ye katılan Lane, ilk UFC maçında Jared Gordon’u mağlup etti.

Lane, UFC kariyerinde toplam 8 maça çıktı. Bu maçlardan 4’ünü kazandı, 4’ünü kaybetti. Lane’in en önemli galibiyeti, 2018 yılında UFC 222’de kazandığı Josh Emmett maçıdır.

Lane, dövüş stili kadar ilginç kişiliğiyle de tanınmaktadır. Lane, dövüş öncesi yaptığı çılgın hareketlerle ve dövüş sonrası yaptığı açıklamalarla gündeme sık sık geliyor.

Sosyal Medya

Lane, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Instagram’da 44 binden, Twitter’da 10 bin takipçisi olan Lane, sık sık ilginç paylaşımlar yapıyor.

Lane, sosyal medya paylaşımlarında genellikle dövüş kariyerinden kesitler paylaşıyor. Ayrıca, sosyal sorumluluk projelerine de destek veriyor.

İlgini Çekebilir!  Gözde Demiral (Miafitz)

Julian Lane, UFC’nin en ilginç ve özgün karakterlerinden biri. Kendine özgü tarzı ve ilginç kişiliğiyle, dövüş dünyasında fark yaratmayı başardı.

Paylaş