Taylor Hill

Taylor Hill

   

Taylor Hill Kimdir? Taylor Hill Boyu Kaç? Taylor Hill Kaç Kilogram? Taylor Hill nereli? Taylor Hill Vücut Ölçüleri Nedir? Taylor Hill Kaç yaşında? Taylor Hill Youtube? Taylor Hill Instagram? Taylor Hill TikTok? Taylor Hill ’in hayatı. Taylor Hill hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Taylor Hill Doğum Tarihi?

Taylor Hill 5 Mart 1996 tarihinde doğmuştur.

Taylor Hill Kaç Kilo?

Taylor Hill 59 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Israel Adesanya

Taylor Hill Boyu Kaç?

Taylor Hill boyu 178 santimetredir.

Taylor Hill Kaç Yaşında?

Taylor Hill 27 yaşındadır.

Taylor Hill Nerelidir?

Taylor Hill Amerikalıdır.

Taylor Hill Vücut Ölçüleri Nedir?

Taylor Hill Vücut Ölçüsü 33-23-34 inç.

Taylor Hill Instagram?

Taylor Hill Instagram.

Taylor Hill Biyografisi Ve Hayatı

Taylor Marie Hill (d. 5 Mart 1996, Palatine, Illinois), Amerikalı model ve oyuncu. 2015’ten beri Victoria’s Secret’ın meleklerinden biridir.

Hill, 5 Mart 1996’da Illinois’de doğdu. Küçük yaşlardan itibaren jimnastikçi olarak çalıştı, ancak 14 yaşındayken modellik yapmaya başladı. 2013 yılında, 17 yaşındayken, Elite Model Management tarafından keşfedildi.

Hill, kısa sürede dünyanın en başarılı modellerinden biri haline geldi. Vogue, Harper’s Bazaar, Elle ve Marie Claire gibi dergilerin kapaklarında yer aldı. Ayrıca, Chanel, Dior, Gucci, Louis Vuitton ve Versace gibi ünlü markaların defilelerinde ve reklam kampanyalarında yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Zac Aynsley

Hill, 2015 yılında Victoria’s Secret’ın meleklerinden biri oldu. Bu, Victoria’s Secret’ın en prestijli unvanlarından biridir. Hill, Victoria’s Secret defilelerinde podyuma çıkan en genç meleklerden biridir.

Hill, aynı zamanda bir oyuncudur. 2016 yılında, Nicolas Winding Refn’in yönettiği The Neon Demon filminde rol aldı. Film, Cannes Film Festivali’nde gösterildi ve Hill’in performansı övüldü.

Hill, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Instagram’da 23 milyondan fazla takipçisi vardır. Hill, sosyal medya hesaplarını, modellik kariyeri ve kişisel hayatı hakkında paylaşım yapmak için kullanıyor.

Hill, genç ve başarılı bir modeldir. Victoria’s Secret’ın meleklerinden biri olması ve The Neon Demon filminde rol alması, onun kariyerinin daha da yükseleceğini gösteriyor.

Paylaş