Rob Lipsett

Rob Lipsett

   

Rob Lipsett Kimdir? Rob Lipsett Boyu Kaç? Rob Lipsett Kaç Kilogram? Rob Lipsett nereli? Rob Lipsett Kaç yaşında? Rob Lipsett Vücut ölçüleri. Rob Lipsett’in hayatı. Rob Lipsett hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Rob Lipsett Boyu Kaç?

Rob Lipsett boyu 176 santimetredir.

Rob Lipsett Kaç Kilo?

Rob Lipsett 80kg ağırlığındadır.

Rob Lipsett Nereli?

Rob Lipsett İrlandalıdır.

Rob Lipsett Doğum Tarihi?

Rob Lipsett 17 Ocak 1992 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Mike Tyson

Rob Lipsett Kaç Yaşında?

Rob Lipsett 31 yaşındadır.

Rob Lipsett Bİyografisi ve Hayatı

İrlanda’daki okulunda, Rob’un hayatına egemen olan bir ana tutkusu vardı. Rugby. Ortaokul ve lise boyunca neredeyse her gün spor yapıyordu, bu yüzden lise yıllarında ülke çapında oynayan ilk takımdaydı. Sadece bir okul takımı iken, spor çok ciddiye alındı ​​ve Rob, fitness, kondisyon ve ağırlık kaldırmayı içeren ciddi bir eğitim rejimi izlemek zorunda kaldı. Rob sınıftayken, tüm takım arkadaşlarının acımasız seanslardan nefret ettiğini, ancak onları sevdiğini söylüyor. Kendini sınırlarını zorlamayı sevdiğini, acıyı sevdiğini ve iyi bir seansı bitirdikten sonra gerçek bir başarı duygusu hissettiğini söylüyor. Rob, fiziğinde ciddi gelişmeler görmeye başladığında, spor salonunda olmaya giderek daha fazla takıntılı hale geldi. Bu noktada 7 yıl üst üste oynadıktan sonra rugby’yi bıraktığını söylüyor. Rob ayrıca tamamen yeni bir kariyeri takip etmeye karar verdi. Kişisel eğitim yeterliliğini aldı ve müşterileriyle yerel bir spor salonunda çalışmaya başladı, diğer insanların fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için her dakikayı seviyordu.

İlgini Çekebilir!  Jordyn Woods

Bu süre zarfında Rob, potansiyel müşterileri çekmek ve adı etrafında bir marka oluşturmak için facebook hesabını da kurdu. Kısa bir süre sonra, fitness ile ilgili sorular soran ve eğitim ve yemek planları arayan yüzlerce insanla gelen kutusunun dolduğunu söylüyor  . Bu, ona aynı anda birden fazla soruyu yanıtlamak ve aynı anda yüzünü ortaya çıkarmak amacıyla YouTube’a video yüklemeye başlaması için ilham verdi. Sonunda, sosyal medya hesaplarında on binlerce hayranı çekmeye başlayacaktı.

Rob’un aldığı ana taleplerden biri kişiselleştirilmiş eğitim planları içindi. Hayranlar, uyguladığı rutinin tüm ayrıntılarını bilmek için çaresizdi, bu yüzden yazmaya ve hayranlarına tavsiyeler eklemeye başladı. Bu noktada kendi adını taşıyan web sitesine başladı. Neredeyse anında büyük destek aldı ve okuyucuları geleceğe yönelik planları hakkında bilgilendirmek için siteyi düzenli olarak güncellemeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam)

Rob, 2017’ye kadar web sitesi, eğitim planları ve motivasyon video gönderileri aracılığıyla büyük bir hayran kitlesi geliştirdi. Instagram’da 149.000 hayranı vardı, YouTube kanalı çeyrek milyon topladı ve diğer siteleri de aynı şekilde çalışıyordu. Bunu, birçok insana forma girmesi ve sağlıklı hissetmesi için ilham verebileceği bir kariyerin başlangıcı olarak gördü. Rob Lipsett instagram’da roblipsett kullanıcı adıyla 659bin takipçiye, youtube’da 440bin aboneye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir