Sara Sampaio

Sara Sampaio

   

Sara Sampaio Kimdir? Sara Sampaio Boyu Kaç? Sara Sampaio Kaç Kilogram? Sara Sampaio nereli? Sara Sampaio Vücut Ölçüleri Nedir? Sara Sampaio Kaç yaşında? Sara Sampaio Youtube? Sara Sampaio Instagram? Sara Sampaio TikTok? Sara Sampaio ’in hayatı. Sara Sampaio hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sara Sampaio Doğum Tarihi?

Sara Sampaio 21 Temmuz 1991 tarihinde doğmuştur.

Sara Sampaio Kaç Kilo?

Sara Sampaio 54 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Victor Osimhen

Sara Sampaio Boyu Kaç?

Sara Sampaio boyu 172 santimetredir.

Sara Sampaio Kaç Yaşında?

Sara Sampaio 32 yaşındadır.

Sara Sampaio Nerelidir?

Sara Sampaio Portekizlidir.

Sara Sampaio Vücut Ölçüleri Nedir?

Sara Sampaio Vücut Ölçüsü 31-23-34 inç.

Sara Sampaio Instagram?

Sara Sampaio Instagram.

Sara Sampaio Biyografisi Ve Hayatı

Sara Sampaio, Vogue, Elle ve Harper’s Bazaar gibi dergilerin kapaklarını süsleyen Portekizli bir süper modeldir. Ayrıca Victoria’s Secret Meleğidir ve markanın moda şovlarında ve kampanyalarında yer almıştır.

Sampaio, 1991 yılında Portekiz’in Porto şehrinde doğdu. Modellik kariyerine 16 yaşında, saç modelleme yarışmasında birinci olduğunda başladı. Hızla ün kazandı ve o zamandan beri Dior, Calvin Klein ve Armani gibi markaların kampanyalarında yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Zoe Sugg

2015 yılında Sampaio, Victoria’s Secret Meleği oldu. Bu unvanı taşıyan ilk Portekizli modeldir. Sampaio, Victoria’s Secret Fashion Show’da birkaç kez podyuma çıktı ve markanın birçok kampanyasında yer aldı.

Sampaio aynı zamanda bir oyuncudur. “The Clapper” ve “Homeland” gibi film ve televizyon dizilerinde rol aldı. Ayrıca başarılı bir iş kadını ve kendi mayo ve iç çamaşırı koleksiyonuna sahiptir.

Sampaio, birçok genç kadın için rol modeldir. Güzel, başarılı ve kendine güvenen biridir. Ayrıca beden pozitifliği için güçlü bir savunucudur ve gerçekçi olmayan güzellik standartlarına karşı çıkmıştır.

Paylaş