Karlie Kloss

Karlie Kloss

   

Karlie Kloss Kimdir? Karlie Kloss Boyu Kaç? Karlie Kloss Kaç Kilogram? Karlie Kloss nereli? Karlie Kloss Vücut Ölçüleri Nedir? Karlie Kloss Kaç yaşında? Karlie Kloss Youtube? Karlie Kloss Instagram? Karlie Kloss TikTok? Karlie Kloss ’in hayatı. Karlie Kloss hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Karlie Kloss Doğum Tarihi?

Karlie Kloss 3 Ağustos 1992 tarihinde doğmuştur.

Karlie Kloss Kaç Kilo?

Karlie Kloss 64 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Sebastian Vettel

Karlie Kloss Boyu Kaç?

Karlie Kloss boyu 180 santimetredir.

Karlie Kloss Kaç Yaşında?

Karlie Kloss 31 yaşındadır.

Karlie Kloss Nerelidir?

Karlie Kloss Amerikalıdır.

Karlie Kloss Vücut Ölçüleri Nedir?

Karlie Kloss Vücut Ölçüsü 34-23-34 inç.

Karlie Kloss Instagram?

Karlie Kloss Instagram.

Karlie Kloss Biyografisi Ve Hayatı

Karlie Kloss, 3 Ağustos 1992 doğumlu Amerikalı model ve girişimcidir. 14 yaşındayken Elite Model Management tarafından keşfedilen Kloss, kısa sürede dünyanın en başarılı modellerinden biri haline geldi.

Kloss, Victoria’s Secret, Chanel, Dior, Gucci, Versace, Louis Vuitton ve Prada gibi birçok ünlü markanın defilelerinde ve reklam kampanyalarında yer aldı. Ayrıca Vogue, Harper’s Bazaar, Elle ve Marie Claire gibi dergilerin kapaklarında yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Nelson Semedo

Kloss, modellik kariyerinin yanı sıra girişimciliğe de ilgi duyuyor. 2015 yılında kendi moda markası olan Karlie Kloss Collection’ı kurdu. Ayrıca 2018 yılında kodlama eğitimi veren Kode With Karlie adlı bir platform kurdu.

Kloss, sosyal medya platformlarında da aktif olarak kullanıyor. Instagram’da 12 milyondan fazla takipçisi olan Kloss, sık sık fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyor. Ayrıca kendi blogunu da yönetiyor.

Kloss, dünyanın en başarılı modellerinden biri olmasının yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerine de destek veriyor. 2014 yılında UNICEF’in İyi Niyet Elçisi olarak atandı. Ayrıca 2015 yılında Girl Up adlı bir kuruluşu kurdu. Bu kuruluş, kız çocuklarının eğitim ve sağlık hizmetlerine erişimini artırmayı amaçlıyor.

İlgini Çekebilir!  Abigail Cowen

Karlie Kloss, kariyeri, sosyal sorumluluk projeleri ve güzelliği ile dünyanın en beğenilen kadınlarından biridir.

Paylaş