Eray Can Ozkenar 1

Eray Can Özkenar

   

Eray Can Özkenar Kimdir? Eray Can Özkenar Boyu Kaç? Eray Can Özkenar Kaç Kilogram? Eray Can Özkenar nereli? Eray Can Özkenar Vücut Ölçüleri Nedir? Eray Can Özkenar Kaç yaşında? Eray Can Özkenar Youtube? Eray Can Özkenar Instagram? Eray Can Özkenar TikTok? Eray Can Özkenar ’in hayatı. Eray Can Özkenar hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Eray Can Özkenar Doğum Tarihi?

Eray Can Özkenar 6 Ocak 2001 tarihinde doğmuştur.

Eray Can Özkenar Kaç Kilo?

Eray Can Özkenar 85 kilogram ağırlığındadır.

Eray Can Özkenar Boyu Kaç?

Eray Can Özkenar boyu 180 santimetredir.

Eray Can Özkenar Kaç Yaşında?

Eray Can Özkenar 22 yaşındadır.

Eray Can Özkenar Nerelidir?

Eray Can Özkenar Türkiyelidir.

Eray Can Özkenar Vücut Ölçüleri Nedir?

Eray Can Özkenar Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Eray Can Özkenar Instagram?

Eray Can Özkenar Instagram.

Eray Can Özkenar Twitch?

Eray Can Özkenar Twitch.

Eray Can Özkenar Biyografisi Ve Hayatı

Eray Can Özkenar, Türkiye’nin en popüler Twitch yayıncılarından biridir. 6 Ocak 2001 yılında İstanbul’da doğmuştur. Twitch’te 960 binden fazla takipçisi olan Özkenar, Gta5, Fortnite, Valorant ve Call of Duty gibi oyunları oynamaktadır.

İlgini Çekebilir!  Elena Anaya

Özkenar, Twitch’te yayın yapmaya 2017 yılında başlamıştır. Kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Özkenar, Türkiye’nin en popüler Twitch yayıncılarından biri haline gelmiştir.

Özkenar, Twitch yayınlarının yanı sıra YouTube’da da videolar yayınlamaktadır. YouTube kanalında 260 binden fazla abonesi olan Özkenar, oyun videoları yayınlamaktadır.

Özkenar, Twitch ve YouTube yayınları ile Türkiye’de milyonlarca kişiye ulaşmaktadır. Özkenar, Türkiye’nin en popüler ve en başarılı Twitch yayıncılarından biridir.

Paylaş