Parker Egerton

Parker Egerton

   

Parker Egerton Kimdir? Parker Egerton Boyu Kaç? Parker Egerton Kaç Kilogram? Parker Egerton nereli? Parker Egerton Kaç yaşında? Parker Egerton Vücut ölçüleri. Parker Egerton’in hayatı. Parker Egerton hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Parker Egerton Boyu Kaç?

Parker Egerton boyu 188 santimetredir.

Parker Egerton Kaç Kilo?

Parker Egerton 93kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Brooke Monk

Parker Egerton Nereli?

Parker Egerton Amerikalıdır.

Parker Egerton Doğum Tarihi?

Parker Egerton 1987 Tarihinde doğmuştur.

Parker Egerton Kaç Yaşında?

Parker Egerton 35 yaşındadır.

Parker Egerton Biyografisi ve Hayatı

Parker, çocukluğundan beri her zaman fiziksel görünümleriyle başlarını döndürebilen insanlara saygı duyan biriydi. Filmlerdeki sixpackli bir yıldız gibi görünmek isterdi. Küçük yerel ajanslar için modellik yaparak ve sporda daha yetenekli olmaya çalışarak mütevazı bir şekilde başladı. Parker, lise ve kolejde futbol oynadı ve üniversiteden sonra futbola devam etme arzusunu yavaş yavaş yitirdiği için başka tutkular aramaya başladı. Sonunda vücut geliştirme ve fitnessda bir fırsat gördü ve bir kez denediğinde çok sevdi. Parker, vücudu üzerinde yıllarca dini olarak çalıştı ve sonunda aylarca süren sıkı çalışmayla hayalindeki fiziğini inşa etti.

İlgini Çekebilir!  Addison Rae

Çocukken yıllarca televizyon ekranındaki kahramanlarını idolleştirdikten sonra, sonunda dünyadaki diğer fitness severler için aynı simge haline gelen Parker’dı. Estetik bedeninin resimlerini sosyal medya profillerinde paylaşmaya başladığında popülaritesi arttı. Dönüşümünden kısa bir süre sonra, eğitim tavsiyesi ve beslenme için kendisine mesaj gönderen insanlardan gelen taleplerle boğulmuştu. Daha sonra yaşamak için yapmak istediği bir şey olduğunu fark etti. Parker artık eğitim ve beslenme planları dahil birçok program sunan ünlü bir çevrimiçi eğitmen. Parker Egerton instagram’da parker_physique kullanıcı adıyla 471bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir