Anita Herbert

Anita Herbert

   

Anita Herbert Kimdir? Anita Herbert Boyu Kaç? Anita Herbert Kaç Kilogram? Anita Herbert nereli? Anita Herbert Kaç yaşında? Anita Herbert Vücut ölçüleri. Anita Herbert’in hayatı. Anita Herbert hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Anita Herbert Boyu Kaç?

Anita Herbert boyu 163 santimetredir.

Anita Herbert Kaç Kilo?

Anita Herbert 58kg ağırlığındadır.

Anita Herbert Nereli?

Anita Herbert Macaristanlıdır.

Anita Herbert Doğum Tarihi?

Anita Herbert 29 Aralık 1989 tarihinde doğmuştur.

Anita Herbert Kaç Yaşında?

Anita Herbert 34 yaşındadır.

Anita Herbert Biyografisi ve Hayatı

Budapeşte, Macaristan yakınlarındaki küçük bir kasabada doğup büyüyen Anita, büyürken bir fitness fanatiği değildi. Gençliğinde spor salonuna hiç adım atmadı. 18 yaşında, 2007’de Kolej’e kaydolduktan sonra Budapeşte’ye taşındı. Bu dönemde çok sağlıksız bir yaşam tarzı sürdürdü, düzenli olarak alkol aldı ve abur cubur yiyordu. Partiyi severdi ve her hafta dışarı çıktı. Üç yıl sonra, Anita Kolej’den mezun olmuş ve hızla gerçek dünyaya atılmıştı. Önündeki 2 yıl boyunca, kendi ülkesinde (Macaristan) mevcut olan düşük fırsatlar nedeniyle mücadele etti.

İlgini Çekebilir!  Logan Sargeant

2012’de, 22 yaşındayken, Anita Miami, Amerika’daki en iyi arkadaşını ziyaret etti. Bu daha sonra onun için hayatını değiştirecek bir karar olacaktı. Gelecekteki fitness modeli Amerika’da geçirdiği zamandan zevk aldı ve burada kalmaya karar verdi. Anita, Miami’de daha iyi bir yaşam kurmak istedi. Ancak bu noktada bile spor salonunda hiç antrenman yapmamıştı. Sonraki birkaç yıl parti yaşamına devam ettikten sonra, 24 yaşına geldiğinde, Anita dışarı çıkıp içki içmekten sıkılmıştı. 2014 yılına gelindiğinde yerleşmek istedi. Neyse ki, büyük genetiği zayıf kalmasına izin vermişti ve gelecekteki kocasıyla bir ilişki kurana kadar bu durum uzun sürmedi. Onu yolculuğuna başlaması için cesaretlendiren bu adamdı.

Anita, 24 yaşında spor salonunda egzersiz yapmaya ve sıkı bir diyet planı uygulamaya başladı. Anita, 2015 yılına kadar kocasının rehberliğinde inanılmaz bir fiziğe sahipti. Bu noktada, kahramanlarından biri olan Michelle Lewin ile tanıştı. Şans eseri, Anita ve Michelle aynı binada yaşadı ve fitness idolü ile aynı spor salonunda antrenman yaptı. Michelle, Anite’nın fiziğinden etkilendi ve Anita’yı kadın vücut geliştirmeci olarak yarışmaya başlaması için motive etti. Rekabet için ilham aldıktan sonra, Anita oyununu hızlandırdı ve ilk gösterisine hazırlanmaya başladı. O yıl daha sonra, Anita ilk yarışması olan 2015 NPC Southern States ve CJ’s Classic’te sahneye çıktı.

İlgini Çekebilir!  Ana De Armas

Etkileyici bir şekilde, Anita hem kupayı hem de genel unvanı eve aldı. Gözünü Pro Card’ını kazanmaya dikti. Sonraki yıl, Anita 4 şovda daha yarıştı. Tüm yarışmaları kazandı ve genel unvanları eve götürdü. Ancak Anita’nın en büyük başarısı henüz gelmemişti. Macar bikini sporcusu, IFBB Arnold Amatör Kuzey Amerika’ya girerek 2016’ya güçlü bir şekilde başladı. Zaferlerinden sonra çok ilgi görmüştü ve ilk üçe girerek profesyonel olma fırsatı verildi.

Fitness yolculuğuna başladıktan 2 yıl sonra Anita tüm beklentileri karşıladı ve 2. oldu. Kupa koleksiyonuna ekleme yapmasa da, Pro Card’ını kazanmak için yeterince şey yapmıştı. 27 yaşında, Anita profesyonel bir bikini sporcusu olma tutkusunu gerçekleştirmişti. Son başarısından motive olarak, Anita o yıl 3 şova daha girdi ve birincilikle ayrıldı. Macar sporcunun zirveye hızlı yükselişi fitness camiası tarafından fark edilmişti.

İlgini Çekebilir!  Valentina Zenere

Instagram’da çok sayıda takipçi kazanması, sıkı çalışması ve muhteşem fiziğiyle takdir edilmesi uzun sürmedi. Anita bir sosyal medya fenomeni haline geldi ve dünya çapında sayısız hayranına sağlıklı bir yaşam tarzı sürmeleri için ilham verdi. Anita Herbert instagram’da 2.9 milyon takipçiye sahiptir.

Anita Herbert Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2015 NPC Güney Eyaletleri ve CJ Classic, 1. ve Genel

2015 NPC Miami Muscle Beach Yarışması, 1. ve Genel

2015 NPC, 1. ve Genel

2015 NPC Sunshine Classic, 1. ve Genel

2015 NPC Tampa Bay, 1. ve Genel

2016 IFBB Arnold Amatör Kuzey Amerika, 2. (Pro Card)

2016 IFBB Fort Lauderdale Kupası, 1

2016 IFBB Naples Pro, 3’üncü

2016 IFBB Pittsburgh Pro, 10’uncu

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir