Bianca Taylor

Bianca Taylor

   

Bianca Taylor Kimdir? Bianca Taylor Boyu Kaç? Bianca Taylor Kaç Kilogram? Bianca Taylor nereli? Bianca Taylor Kaç yaşında? Bianca Taylor Vücut ölçüleri. Bianca Taylor’in hayatı. Bianca Taylor hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Bianca Taylor Boyu Kaç?

Bianca Taylor boyu 160 santimetredir.

Bianca Taylor Kaç Kilo?

Bianca Taylor 60kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Tyson Fury

Bianca Taylor Nereli?

Bianca Taylor Amerikalıdır.

Bianca Taylor Doğum Tarihi?

Bianca Taylor 13 Ağustos 1993 tarihinde doğmuştur.

Bianca Taylor Kaç Yaşında?

Bianca Taylor 30 yaşındadır.

Bianca Taylor Biyografisi ve Hayatı

Bianca Taylor Tampa, Florida’da doğdu ve büyüdü. Büyürken, Bianca, erken yaşlardan itibaren sağlıklı bir diyet ve aktif bir yaşam tarzı benimseyen, sağlık bilincine sahip bir bireydi. Bianca’nın çocukluğu ve ergenliği boyunca en sevdiği aktivite danstı. Bianca, dans sayesinde güçlü ve sağlıklı bir fizik oluşturdu. Daha sonra başladığı fitness yolculuğunun temellerini attı.

Bianca spora dahil olduğunda 20 yaşındaydı. Spor salonunda birkaç ay eğitim aldıktan sonra, fiziğini ve kariyerini yepyeni bir seviyeye taşıdı. Bianca, 21 yaşına geldiğinde bikini yarışmacısı, kişisel antrenör ve fitness modeli oldu. Yıllar boyunca Bianca, sertifikalı bir kişisel koç ve çevrimiçi fitness antrenörü olmak için kariyerini geliştirdi. Harika fotoğrafları ve videoları internette çok sayıda hayranın ilgisini çekerek tanınırlığını daha da artırmasını sağladı. Ancak Bianca orada durmadı.

İlgini Çekebilir!  Umar Nurmagomedov

2015 yılında, aylarca süren araştırmalardan sonra Bianca % 100 vegan diyetine geçti. Bu kararın nedeni basitti. Vegan yaşam tarzına öncülük etmenin çevresel faydaları hakkında farkındalık yaymanın yanı sıra, bütün ve doğal yiyecekler yiyerek kendi sağlığını iyileştirmek istiyordu. Bianca vegan diyeti ve aktif yaşam tarzını teşvik etme arayışında çaba göstermeye devam ediyor. İnsanlara sağlıklı ve çevre dostu bir diyet uygularken nasıl güçlü ve formda kalmanın mümkün olduğunu göstermek istiyor. Bianca Taylor instagram’da şu anda 1 milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir