Talha Kilic

Talha Kılıç

   

Talha Kılıç Kimdir? Talha Kılıç Boyu Kaç? Talha Kılıç Kaç Kilogram? Talha Kılıç nereli? Talha Kılıç Kaç yaşında? Talha Kılıç Vücut ölçüleri. Talha Kılıç’in hayatı. Talha Kılıç hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Talha Kılıç Boyu Kaç?

Talha Kılıç boyu 182 santimetredir.

Talha Kılıç Kilosu Kaç?

Talha Kılıç 82kg ağırlığındadır.

Talha Kılıç Nereli?

Talha Kılıç Türkiyelidir.

Talha Kılıç Doğum Tarihi?

Talha Kılıç 30 Eylül 1999 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Atakan Özyurt

Talha Kılıç Kaç Yaşında?

Talha Kılıç 24 yaşındadır.

Talha Kılıç Biyografisi ve Hayatı

Talha KILIÇ 30 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 11 yaşında futbol ile başlayan spor serüveni, okula devam etmesi gerektiğinden, yalnızca 2 yıl amatör olarak sürdü. Daha sonra Türkiye Boks Federasyonu(TBF)’de lisanslı boksör olarak 3 sene boyunca dövüştü. Daha sonra 1 sene kadar KickBoks branşıyla ilgilendi fakat istediği başarıyı elde edemedi. Şu anda antrenör (fitness eğitmeni) olarak profesyonel olarak sürdürdüğü Fitness kariyeri; 2013 yılında Vücut Geliştirme ile başladı. Henüz ilk yılında fevkalade hızlı gelişim gösterdiğini fark etmesi, genetik olarak kendini şanslı hissetmesini sağladı. Bu durum, 2014 yılında profesyonel anlamda kendisini bu spora adamasına sebep oldu.

Spor ve sağlıklı beslenme onun için hem yaşantı hem de hobi haline geldi. Profesyonel yarışma olan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonasına katılmayı bir çok kez düşündü fakat doğal vücut geliştirmesinden dolayı rakipleriyle aynı şartlarda yarışamayacağından, hiçbir vücut geliştirme yarışmasında boy göstermedi. Sosyal medyada büyük ilgi toplamaya başlayan Talha, internetten kendisine yöneltilen antrenman ve beslenme ile alakalı soruları cevaplamaktan her zaman büyük keyif aldı. Bu sporla ilgilenen herkese, genç bir profesyonel olarak destek vermek isteyerek sürdürdüğü bu aktivite aynı zamanda mesleği haline geldi. Şu anda, Türkiye genelinde yüzlerce kişi halen Talha’nın hazırladığı, uzaktan eğitim ile kişiye özel beslenme ve antrenman programları sayesinde amatör ya da profesyonel spor hayatını sürdürürken, yaşadığı hızlı değişimlerin keyfini çıkarıyor.

İlgini Çekebilir!  Francis Ngannou

Talha, eğitim hayatına 2015 yılında Gazi Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi Bölümünde başladı. İnsan anatomisi, Kinesiyolojisi, Spor Fizyolojisi, Sporcu Beslenmesi ve Antrenman Bilgisi vb. dersleri alarak üniversiteden derece ile mezun oldu. İleri seviye Antrenör ve Fitness eğitmeni olarak sürekli kendini yenileyerek ve güncelleyerek eğitimlerine devam edip,  şu an profesyonel spor hayatına devam ederken; elde ettiği deneyimlerden başkalarının da yararlanması açısından profesyonel antrenör olarak, sağlıklı ve fit olmak isteyen herkese destek vermektedir. TikTok ve İnstagram, Youtube kanallarından da takipçilerine spor ve beslenme konularında bilgiler vererek, tecrübelerini paylaşıyor.

Talha KILIÇ: “Azim ve disiplin bu spor için çok önemlidir. Herkes hedeflerine ulaşmak için bu iki prensiple çalıştığında üstesinden gelemeyeceği şey yoktur. Siz de ben yapamıyorum, ben yapamam, gibi olumsuz düşünceleri aklınızdan silin. Birlikte her şeyin üstesinden gelebiliriz. Tek yapmanız gereken benimle eğitime katılıp, hedeflerinize bir adım daha yaklaşmak olacaktır.”

İlgini Çekebilir!  Ana Maria Markovic

Gymsozluk Talha Kılıç Röportajımıza Göz Atın !

https://gymsozluk.com/blog/talha-kilic-roportaj/

Paylaş