Paige Hathaway

Paige Hathaway

   

Paige Hathaway Kimdir? Paige Hathaway Boyu Kaç? Paige Hathaway Kaç Kilogram? Paige Hathaway nereli? Paige Hathaway Kaç yaşında? Paige Hathaway Vücut ölçüleri. Paige Hathaway’in hayatı. Paige Hathaway hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Paige Hathaway Boyu Kaç?

Paige Hathaway boyu 163 santimetredir.

Paige Hathaway Kaç Kilo?

Paige Hathaway 57kg ağırlığındadır.

Paige Hathaway Nereli?

Paige Hathaway Amerikalıdır.

Paige Hathaway Doğum Tarihi?

Paige Hathaway 31 Temmuz 1987 tarihinde doğmuştur.

Paige Hathaway Kaç Yaşında?

Paige Hathaway 35 yaşındadır.

Paige Hathaway Biyografisi ve Hayatı

ABD’nin kuzeyindeki Minnesota’da doğup büyüyen Paige’in ailesi çok dengesizdi. Alkolik bir babayla karavanda yaşadı. Ebeveynleri sonunda boşandı ve 4 yaşındaki Paige kendini bir velayet savaşının ortasında buldu. Annesi Paige’i elinde tutmak için çaresizdi. Texas’ta internetten tanıştığı bir adamla yaşamaya gitti ve Paige’i de yanına aldı. Polisin annesinin izini sürmesi ve Paige’i büyükannesinin eline vermesi uzun sürmedi. Ancak bu, sefaletinin sonu değildi. Hayatının sonraki 13 yılında, Paige zamanını koruyucu aileler ve iki aile arasında dolaşarak geçirdi. Yeterince büyüyünce, Paige üniversite aracılığıyla kendini finanse etmek için birkaç işte çalıştı.

İlgini Çekebilir!  Adriana Chechik

Bir öğrenci olarak bile egzersiz yapma tutkusu vardı ve elinden geldiğince kampüsteki üniversite spor salonunda antrenman yapıyordu. Ancak diyetine hiç dikkat etmemişti. Paige her zaman çok zayıftı ve neredeyse hiç kaslı değildi. Üniversite boyunca futbol oynamasına ve aktif olmasına rağmen, beslenme hiçbir zaman bir öncelik olmamıştı. Çok zayıf olmanın aşırı kilolu olmak kadar kötü olduğunu kabul etmeye başladı. Paige, fiziğinden mutsuz oldu ve zinde ve güçlü bir kadın olmak için yeni bir arzu buldu. Sağlıklı bir yaşam tarzına başlamak için ona ilk ilham veren şey buydu.

Spor salonunda kişisel bir antrenör tarafından kendisine ulaşıldıktan ve Bikini yarışmalarından bahsettikten sonra, Paige kendini beslenme konusunda doğru şekilde eğitmeye başladı. Eğitmenle yaptığı konuşma, onu formda ve güçlü olma konusunda daha da motive etmişti. İlk gösterisi Ronnie Coleman Classic’e girmeye karar vermesi uzun sürmedi. Eğitim yoğunluğunu arttırdı. Sonraki 4 ay boyunca, Paige antrenmana ve vücudunu daha önce hiç olmadığı kadar zorlamaya başladı. Etap için hazır olma yarışında saat ilerliyordu.

İlgini Çekebilir!  Leticia Bufoni

Sonunda Paige için yarışma günü gelmişti. Aylarca süren titiz bir hazırlıktan sonra, Amerika’nın eyalet çapındaki en büyük NPC yarışması sahnesine çıktı. Birincilik ödülünü kazanmadı, ancak ikinci olduktan sonra podyumda bir yer kazandı. Ancak, bu deneyimden eve götürmesi gereken sadece gurur değildi. Paige, yarışmadan ne kadar zevk aldığını anladı ve daha fazlası için can attı. Gözünü sosyal medya aracılığıyla başkalarına ilham vermeye dikti.

Beslenme ve vücut geliştirme şirketlerine ulaştıktan sonra, Paige bir şirketin yüzü oldu. Sosyal medyanın gücünün, takipçilerinin ne kadar hızlı büyüdüğünü ve ilerlemesini kaç kişinin desteklediğini fark etti. Ancak, bu yeni teşhirden memnun kalmayarak, daha büyük bir hayran kitlesi oluşturmak amacıyla 2015’te bir Instagram profili oluşturmaya karar verdi. Neredeyse anında, fiziğinin ve egzersiz programlarının fotoğraflarını beğenen bir kitle takipçisi buldu. Ama orada da durmadı. Instagram başarısından yükselen Paige, bir internet sitesi oluşturmaya ve kişisel bir eğitmen olmaya karar verdi. Müşterileri için kişiselleştirilmiş eğitim ve diyet planları oluşturmanın yanı sıra hayran kitlesini mutlu etmek için web sitesinde resimler ve videolar yayınlıyor. Paige Hathaway instagram’da 4 milyon takipçiye sahiptir.

İlgini Çekebilir!  Shawn Michaels

Başarılar:

2011 Ronnie Coleman Klasik C Sınıfı, 2.

2012 NPC Oklahoma City Grand Prix Sınıf D, 2.

2013 NPC ABD Şampiyonası D Sınıfı, 16.

2013 NPC Gençler ABD Şampiyonası, 14’üncü

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir