Evgeniya Mosienko

Evgeniya Mosienko

   

Evgeniya Mosienko Kimdir? Evgeniya Mosienko Boyu Kaç? Evgeniya Mosienko Kaç Kilogram? Evgeniya Mosienko nereli? Evgeniya Mosienko Kaç yaşında? Evgeniya Mosienko Vücut ölçüleri. Evgeniya Mosienko’in hayatı. Evgeniya Mosienko hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Evgeniya Mosienko Boyu Kaç?

Evgeniya Mosienko boyu 165 santimetredir.

Evgeniya Mosienko Kaç Kilo?

Evgeniya Mosienko 58kg ağırlığındadır.

Evgeniya Mosienko Nereli?

Evgeniya Mosienko Ukraynalıdır.

Evgeniya Mosienko Doğum Tarihi?

Evgeniya Mosienko 1 Nisan 1994 tarihinde doğmuştur.

Evgeniya Mosienko Kaç Yaşında?

Evgeniya Mosienko 28 yaşındadır.

Evgeniya Mosienko Instagram’da Tanındığı Adlar?

Evgeniya Mosienko Instagram’da tanındığı adlar Jenny Mosienkol’dır.

Evgeniya Mosienko Diğer Adı?

Evgeniya Mosienko diğer adı Jenny Hanna’dır.

Evgeniya Mosienko Biyografisi ve Hayatı

Jenny Hanna AKA Evgeniya Mosienko  , Ukrayna’dan tanınmış bir spor ikonu, bikini yarışmacısı ve sosyal medya yıldızıdır. Ağır kaldırmayı, temiz yemeyi ve sıkı çalışmayı sever. İnternette Jenny’nin fitness yaşam tarzı konusunda ne kadar tutkulu olduğunu gösteren çok sayıda video ve egzersiz resmi var.

İlgini Çekebilir!  Nicola Cavanis

Evgeniya eğitime başladığında, egzersiz yapma ve sonuçlarını aynada görme hissine aşık oldu. Her geçen yıl fiziği gelişmeye başladı. Kaya gibi sert vücudu ve kıvrımlı karın kasları, onu başarıya giden yolda devam etmesi için motive eden şeydir. Kendini her gün motive etmekle kalmıyor, küçük ama sürekli savaşlarını kazanıyor, aynı zamanda dünyanın her yerinden muhteşem fiziğini taklit etmek isteyen hayranlarını motive ediyor.

En sevdiği egzersizlerden bazıları, tüm yıl boyunca zayıf ve formda kalmasına yardımcı olan kardiyodur. Güçlü vücudunu şekillendiren ağır ağırlık antrenmanının yanı sıra diyet söz konusu olduğunda, Evgeniya karın kaslarının sadece spor salonunda değil mutfakta yapıldığını bilir .

Eğitim ve diyete yaklaşımı günlük hayatının bir parçasıdır. Tüm öğünlerini önceden hazırlar. Evgeniya Mosienko jenny.m.official kullanıcı adıyla instagram’da 1.3 milyon takipçiye sahiptir. mosienko.evgeniya kullanıcı adıyla da instagram’da 164bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir