Okan Serbes

Okan Serbes

   

Okan Serbes Kimdir? Okan Serbes Boyu Kaç? Okan Serbes Kaç Kilogram? Okan Serbes nereli? Okan Serbes Kaç yaşında? Okan Serbes Vücut ölçüleri. Okan Serbes’in hayatı. Okan Serbes hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Okan Serbes Boyu Kaç?

Okan Serbes boyu 187 santimetredir.

Okan Serbes Kaç Kilo?

Okan Serbes 95kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Sylvester Stallone

Okan Serbes Nereli?

Okan Serbes Türkiyelidir.

Okan Serbes Doğum Tarihi?

Okan Serbes 1994 tarihinde doğmuştur.

Okan Serbes Kaç Yaşında?

Okan Serbes 29 yaşındadır.

Okan Serbes Biyografisi ve Hayatı

Okan Serbes youtube içerik üreticisidir. Ailesi Bulgaristan göçmenidir. Ailesi 1992’de Türkiye ye göç ettikten 2 sene sonra Bakırköy’de dünyaya geldi. Genç yaşta zayıf olduğu için spora başladı. Spordan aldığı verimi gördükçe özgüveni arttı ve insanlara yardım etmek amacıyla 2 Şubat 2015 tarihinde Youtube kanalı açtı. Youtube kanalında antrenman, beslenme, kişisel bakım, giyim ipuçları gibi videolar yüklemeye başladı. Türkiye’de yaşarken modellik yaptı ve birkaç reklam filminde oynadı. Youtube’da içerik ürettiği dönemde aldığı Green Card sayesinde Amerikaya taşındı ve orada yaşamaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Lindsay Lohan

Amerika’ya gittiği ilk dönemlerde Uber şöforü, cankurtaranlık gibi işlerde çalışarak geçimini sağladı. Youtube’da takipçileri için içerik üretmeye devam etti. Şu an Orlando’da yaşayan Okan Serbes yıllardır gösterdiği emekler sonucunda serbesfilm adında bir şirket kurdu. Düğün, spor, araba gibi video çekimleri yaparak kendi geliştiriyor. Aynı zamanda Youtube takipçilerini de içeriksiz bırakmıyor. Amerika’da yaşam, spor, çalışma hayatı gibi videolar yüklemeye devam ediyor. Okan Serbes şuan QA Engineer olarak bir Amerikan şirketinde fulltime çalışıp, hafta sonları serbesfilme devam ediyor. Ayrıca, Kaan ile @okaancars adlı youtube kanalında araba incelemeleri gerçekleştirmekte

Okan Serbes İnstagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir