Ray Diaz

Ray Diaz

   

Ray Diaz Kimdir? Ray Diaz Boyu Kaç? Ray Diaz Kaç Kilogram? Ray Diaz nereli? Ray Diaz Kaç yaşında? Ray Diaz Vücut ölçüleri. Ray Diaz’in hayatı. Ray Diaz hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ray Diaz Boyu Kaç?

Ray Diaz boyu 183 santimetredir.

Ray Diaz Kaç Kilo?

Ray Diaz 85 kg ağırlığındadır.

Ray Diaz Nereli?

Ray Diaz Amerikalıdır.

Ray Diaz Doğum Tarihi?

Ray Diaz 13 Ağustos 1985 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Amber Heard

Ray Diaz Kaç Yaşında?

Ray Diaz 38 yaşındadır.

Ray Diaz Vücut Ölçüleri Nedir?

Ray Diaz vücut ölçüleri 44-32-38 inç.

Ray Diaz Biyografisi Ve Hayatı

Ray Diaz, Instagram’da 2,5 milyondan fazla takipçisi olan bir marka yaratıcısıdır, aktör ve fitness modelidir. Kaslı fiziği, şık moda anlayışı ve pozitif tavrıyla tanınır.

Diaz, 1990 yılında Los Angeles, California’da doğdu. Kariyerine yirmili yaşlarının başında model olarak başladı ve hızla öne çıktı. Calvin Klein, Nike ve Ralph Lauren gibi büyük markaların kampanyalarında yer aldı.

Diaz, modelliğin yanı sıra oyuncudur. “Lopez” ve “Yakın Mesafe” de dahil olmak üzere birçok televizyon programında ve filmde rol aldı. Aynı zamanda bir fitness tutkunu ve sık sık egzersiz rutinini ve sağlıklı beslenme ipuçlarını Instagram’da paylaşıyor.

İlgini Çekebilir!  Kevin Levrone

Diaz, takipçileri için olumlu bir rol modeldir. Onları her zaman en iyi benlikleri olmaya teşvik ediyor ve sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik ediyor. Aynı zamanda çeşitliliğin ve katılımın güçlü bir savunucusudur ve platformunu önemli sosyal meseleler hakkında farkındalık yaratmak için kullanır.

Ray Diaz Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir