Aysegul Besli

Ayşegül Beşli

   

Ayşegül Beşli Kimdir? Ayşegül Beşli Boyu Kaç? Ayşegül Beşli Kaç Kilogram? Ayşegül Beşli nereli? Ayşegül Beşli Kaç yaşında? Ayşegül Beşli Vücut ölçüleri. Ayşegül Beşli’in hayatı. Ayşegül Beşli hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ayşegül Beşli Boyu Kaç?

Ayşegül Beşli boyu 171 santimetredir.

Ayşegül Beşli Kaç Kilo?

Ayşegül Beşli 78 Kilogram ağırlığındadır.

Ayşegül Beşli Nereli?

Ayşegül Beşli Türkiye’lidir.

Ayşegül Beşli Biyografisi ve Hayatı

Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olduktan sonra Macaristan Semmelweis Üniversite’sinden 100% Bursla Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü yüksek lisans programından kabul almıştır.

İlgini Çekebilir!  Lou Ferrigno

Şu anda Budapeşte’de Fizyoterapist olarak çalışmakta ve yüksek lisansını tamamlamak üzeredir.

İlk uluslarası müsabakasına 2021 yılı Haziran ayında Ukrayna’da katılmış olup Wellness sıkletinde 3.lük elde etmiştir. Daha sonrasında Ekim ayında Macaristan’da Pro Kart kazanıp böylelikle ‘İlk Türk IFBB Wellness Pro’ ve En genç yaşta Pro Kart kazanan Türk olmuştur.

Pro kartı kazandıktan sonra Macaristan’da 3lük elde ederek Olympia için ilk puanını kazanmıştır.Sonrasında Romanya’da 4.lük ve İspanya’da 6.lık elde ederek 2021 sezonunda Dünya’nın en iyi 10 Wellness sporcusuna dahil olarak sezonu tamamlamıştır.

Ayşegül Beşli İnstagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir