Ryan Terry

Ryan Terry

   

Ryan Terry Kimdir? Ryan Terry Boyu Kaç? Ryan Terry Kaç Kilogram? Ryan Terry nereli? Ryan Terry Kaç yaşında? Ryan Terry Vücut ölçüleri. Ryan Terry’in hayatı. Ryan Terry hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ryan Terry Boyu Kaç?

Ryan Terry boyu 178 santimetredir.

Ryan Terry Kaç Kilo?

Ryan Terry 88kg ağırlığındadır.

Ryan Terry Nereli?

Ryan Terry İngilterelidir.

İlgini Çekebilir!  Belle Delphine

Ryan Terry Doğum Tarihi?

Ryan Terry 17 Kasım 1988 tarihinde doğmuştur.

Ryan Terry Kaç Yaşında?

Ryan Terry 35 yaşındadır.

Ryan Terry Biyografisi ve Hayatı

Çoğumuz gibi, Ryan Terry de 14 yaşında özgüvenini artırmak için spor salonuna gitmeye başladı. Yıllarca süren sıkı çalışmanın ardından, Ryan’ın ilerlemesi kendini göstermeye başlamıştı. İşler ciddileşmeye başladı ve ilk vücut geliştirme yarışmasında yarışmaya karar verdi. O zaman bir tesisatçı olarak çalışıyordu ve yarı zamanlı modellik yapıyordu, ancak Ryan vücut geliştirmenin doğru yol olduğunu düşünüyordu.

“Fitness ve güven kazanmak için antrenman yapmaya başladım. Agresif olmaya devam ettim, yeni hedefler koydum ve bu şekilde rekabete başladım. Aslında bir model olarak başladım ve vücut geliştirmeye geçtim. ”

İlgini Çekebilir!  Arda Berç Dalıcı

Ryan, 2010 yılında 21 yaşındayken Mr Büyük Britanya yarışmasını kazandığında kısa süre sonra işler değişmeye başladı. Endonezya’daki Mr International yarışmasında tekrar İngiltere’yi temsil etmeye karar verdi. Ryan, dünya çapında 40’tan fazla ülkeden rakiplerini yenerek birincilikle ayrıldı, ayrıca En İyi Vücut Ödülü’nü aldı.

İngiltere’deki tesisatçı, fitness modeline dönüştüğü için, önde gelen beslenme ve fitness markalarından teklif alıyordu. Bu, Ryan’ın bir üst seviyeye çıkması ve tam zamanlı olarak vücut geliştirme yarışmacısı olmaya  odaklanmasına gerektiğine karar verdiği yerdir.

Nisan 2013’te UK Nationals’da birinciliği elde etti ve UKBFF Ulusal Şampiyonu oldu. Aynı yıl Ryan, Avrupa Arnold Klasik Erkekler Fizik Şampiyonu oldu. Orada durmak istemeyen Ryan şimdi Amerika’da rekabet etmek ve İngiltere’yi Pro Liglerde temsil etmek ve sonunda Mr Olympia şampiyonluğu için rekabet etmek istiyor.

İlgini Çekebilir!  Valentina Zenere

“Mr. International, büyüklükten çok formda kalmak istiyordu. Güzellik yarışmasından vücut geliştirmeye geçiş, kişinin yiyecek, beslenme ve ağırlık antrenmanına daha fazla odaklanmasını gerektirir. Her kas parçasını estetik olarak inşa etmeye odaklanmalıydım. ”

Ryan, Mr. International 2010 ve Mr. Great Britain 2010 birincisi oldu. 2013’te Ryan  IFBB profesyonel vücut geliştiricisi oldu ve UKBFF şampiyonluğunu kazandı. 2015 Mr Olympia Men’s Physique Showdown’da 4. olarak bitirdikten ve 2016 Arnold Classic yarışmasında tekrar 4. oldu.

Ryan, Men’s Health ve Muscle & Fitness UK gibi çok sayıda reklam ve fitness dergisinde yer aldı.

Ryan Terry Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir