Larry Wheels

Larry Wheels

   

Larry Wheels Kimdir? Larry Wheels Boyu Kaç? Larry Wheels Kaç Kilogram? Larry Wheels nereli? Larry Wheels Kaç yaşında? Larry Wheels Vücut ölçüleri. Larry Wheels’in hayatı. Larry Wheels hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Larry Wheels Boyu Kaç?

Larry Wheels boyu 185 santimetredir.

Larry Wheels Kaç Kilo?

Larry Wheels 118-136kg ağırlığındadır.

Larry Wheels Nereli?

Larry Wheels İngilterelidir.

Larry Wheels Doğum Tarihi?

Larry Wheels 3 Aralık 1994 tarihinde doğmuştur.

Larry Wheels Kaç Yaşında?

Larry Wheels 29 yaşındadır.

Larry Wheels Biyografisi ve Hayatı

Larry Wheels Bronx, New York’ta büyüdü. Bugün başarı ve tanınma dolu bir hayat yaşarken, çocukluğu bambaşkaydı. Larry, New York’un yoksul mahallelerinde büyüdü, koruyucu ailelerde zaman geçirdi ve erken yaşlardan itibaren açlığa ve yoksulluğa aşina oldu.

İlgini Çekebilir!  Carmen Electra

Her şeyin ötesinde, Larry çocukken sık sık tehlikeli durumlarla yüzleşmek zorunda kaldı, okula giderken karanlık sokaklarda ve mahallelerde yürüdü. Kuvvet antrenmanı için ilk motivasyonu güvenlikti. Larry, kimse yanına gelmesin diye daha iri ve güçlü görünmek istedi.

Parası olmadığı için Larry, daha güçlü olmak için yapması gerekenlerle çalıştı. Her gün yüzlerce mekik, şınav ve barfiks çekerdi. Hatta zaman zaman annesiyle bilek güreşi yarışmaları yaptı, daha büyük ve daha güçlü olma kararlılığını eve getirdi.

İçindeki motivasyonu fark eden Larry’nin annesi, kendi ağırlık setini yapmasına yardım etti. İki beton blok ve eski bir süpürgeden oluşuyordu. Larry’nin hatırladığı gibi, göz alıcı bir şey değildi, ama amacına ulaştı. Yavaş yavaş büyüdü ve güçlendi.

İlgini Çekebilir!  Deniz Dülgeroğlu

Ancak, Larry’nin bir sorunu vardı, fiziksel gelişimini aşırı derecede yavaşlatan doğru ağırlık çalışması hakkında hiçbir bilgisi yoktu.

Geç ergenlik dönemine giren Larry, gücünde ve boyutunda ilerlemeye devam etmek istiyorsa bir spor salonuna katılması gerektiğini fark etti. Ancak bunu yapabilmek için, Larry’nin önce spor salonu üyeliği için ödeme yapacak bir iş bulması gerekiyordu.

Sonunda Larry istediğini elde etti. İşte çalışmaya başladı ve ardından ilk spor salonu üyeliğini ödedi.

Spor salonunda antrenman yapmaya başladıktan sonra, Larry’nin gelişimi çarpıcı bir şekilde arttı. Fiziği daha güçlü ve daha büyük görünmeye başladı ve Larry kendine her zamankinden daha fazla güveniyordu.

Altı ay ağırlık kaldırdıktan sonra, Larry vücut geliştirmeye olan ilgisini kaybetti ve bunun yerine güç için antrenman yapmaya karar verdi. Ona öğretecek bir babası ya da antrenörü olmayan Larry, kendi güç antrenman programını uyarlamaya başladı. Kendi kendini yetiştiren bir sporcu oldu.

İlgini Çekebilir!  Isabelle Haak

Yıllarca kendini ‘ demir’e karşı zorladıktan sonra  , Larry rekabetçi bir powerlifter olmaya karar verdi.

Çok geçmeden, Larry yakındaki bir halter yarışmasını öğrendi ve buna katılmaya karar verdi. O zamandan beri, asla arkasına bakmadı.

Powerlifting gösterilerinde rekabet ettiği yıllar boyunca, Larry adı etrafında sağlam bir ün kazandı. Sadece daha büyük ve daha güçlü olma emellerine ulaşmakla kalmadı, aynı zamanda powerlifting tutkusu etrafında bir kariyer inşa etti.

2017 yılına gelindiğinde, Larry Wheels, her profesyonel powerlifter’ın tanıdığı bir isim haline geldi. Zirveye giden yolda, Larry, squat, bench press ve deadlift toplam 1031kg iki dünya rekoru kırmıştı. Larry Whells youtube’da 1.7 milyon aboneye, instagram’da 2.4 milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir