Brandon Harding

Brandon Harding

   

Brandon Harding Kimdir? Brandon Harding Boyu Kaç? Brandon Harding Kaç Kilogram? Brandon Harding nereli? Brandon Harding Kaç yaşında? Brandon Harding Vücut ölçüleri. Brandon Harding’in hayatı. Brandon Harding hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Reg Park

Brandon Harding Boyu Kaç?

Brandon Harding boyu 185 santimetredir.

Brandon Harding Kaç Kilo?

Brandon Harding 100 kg ağırlığındadır.

Brandon Harding Nereli?

Brandon Harding İngilterelidir.

Brandon Harding Doğum Tarihi?

Brandon Harding 5 Ocak 1997 tarihinde doğmuştur.

Brandon Harding Kaç Yaşında ?

Brandon Harding 26 yaşında.

Brandon Harding Kol Ölçüsü Nedir?

Brandon Harding kol ölçüsü 48 santimetredir.

Brandon Harding Bel Ölçüsü Nedir?

Brandon Harding bel ölçüsü 74 santimetredir

Brandon Harding Göğüs Ölçüsü Nedir?

Brandon Harding Göğüs ölçüsü 122 santimetredir

Brandon Harding Biyografisi Ve Hayatı

Brandon Harding, @brandonhardbody takma adıyla, IFBB Pro vücut geliştirmeci ve Hardbody takviye şirketinin sahibidir. Instagram’da 800.000’den fazla takipçisi var ve burada egzersizlerinden, yarışmalarından ve yaşam tarzından fotoğraflar ve videolar paylaşıyor.

İlgini Çekebilir!  Devin Physique

Harding, 1993 yılında Kanada’da doğdu. 16 yaşında vücut geliştirmeye başladı ve sporda hızla yükseldi. 2017’de ilk IFBB Pro gösterisini kazandı ve o zamandan beri Arnold Classic dahil olmak üzere diğer birçok yarışmaya katıldı.

Vücut geliştirme kariyerinin yanı sıra Harding başarılı bir iş adamıdır. Protein tozları, antrenman öncesi takviyeler ve diğer fitness ürünleri satan Hardbody takviye şirketinin sahibidir. Ayrıca, hevesli vücut geliştiriciler için çevrimiçi eğitim programları sunan Brandon Harding Akademisi’nin kurucusudur.

Harding, vücut geliştirme camiasında popüler bir figürdür ve motivasyon videoları ve olumlu tavrı ile tanınır. Fitness hedeflerine ulaşmak isteyen birçok kişiye ilham kaynağıdır.

Brandon Harding Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş