Pamela Reif

Pamela Reif

   

Pamela Reif Kimdir? Pamela Reif Boyu Kaç? Pamela Reif Kaç Kilogram? Pamela Reif nereli? Pamela Reif Kaç yaşında? Pamela Reif Vücut ölçüleri. Pamela Reif’in hayatı. Pamela Reif hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Pamela Reif Boyu Kaç?

Pamela Reif boyu 165 santimetredir.

Pamela Reif Kaç Kilo?

Pamela Reif 54kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Rachel McAdams

Pamela Reif Nerelidir?

Pamela Reif Almanyalıdır.

Pamela Reif Doğum Tarihi?

Pamela Reif 9 Temmuz 1996 tarihinde doğmuştur.

Pamela Reif Kaç Yaşında?

Pamela Reif 27 yaşındadır.

Pamela Reif Biyografisi ve Hayatı?

Pamela Reif, dans, spor ve diğer ders dışı etkinliklerden zevk alan biriydi. Önceden dansçı olarak sporla uğraştığını belirtiyor. Bununla birlikte, 16 yaşına geldiğinde, Pamela bu faaliyetlerin bazılarına olan ilgisini kaybetti. Yeni bir şey arayışındayken arkadaşıyla spor salonuna gitmeye karar verdi. 16 yaşına geldiğinde dans etmeyi bırakıp onun yerine spor salonuna gitmeye karar verdi.

Başlangıçta, Pamela spor salonunda antrenman hakkında hiçbir şey bilmiyordu. Bu nedenle spor salonunda çalışan birinden ona nasıl antrenman yapacağını göstermesini istedi. Ne yazık ki, Pamela umduğu eğitim planını alamadı. Verdikleri planın kişiye özel olmadığını herkese verdikleri sabit bir plan olduğunu söylüyor. Pamela’nın izlediği plan, sayısız kardiyo seansının yanı sıra hafif ağırlık ve grup antrenman derslerinden oluşuyordu. Haftalarca bu antrenmanı uyguladıktan sonra, Pamela fiziğinde hiçbir değişiklik görmedi. Zaten ince olan vücudu daha fazla inceldi. Vücut yağ oranının düşüktü ve karın kasları güçlüydü ama çok zayıftı yaklaşık 45 kg ağırlığındaydı.

İlgini Çekebilir!  Alexia Clark

Kardiyodan hiç sonuç görmeyen Pamela, sonunda antrenmanını tamamen değiştirmeye karar verdi. Bir koşu bandında koşmak yerine, rutinine daha fazla ağırlık antrenmanı dahil etti. Pamela’nın yeni eğitim programı, besin açısından zengin diyetiyle birleştiğinde, fiziğinin çarpıcı biçimde geliştiğini gördü. Kolları sıkılaştı, bacakları ve kalçaları daha sıkı hale geldi. Sonuçları gördükten sonra, Pamela spor yaşam tarzıyla ilgilenmeye başladı. Aslında, sadece bir hobi olarak başlayan şey, kısa sürede yükselişteki bir kariyere dönüştü.

Pamela fitness yolculuğunda fotoğraf ve videolarını paylaştığı sosyal medya hesapları açtı. Beklenmedik bir şekilde, hesaplarına çok sayıda insanı çekmeye başladı. Pamela’nın takipçileri, fiziğinin yanı sıra fitness hikayesiyle de ilgilendi. Pamela, internette sağlıklı bir kariyer inşa etmenin yanı sıra insanların yaşamları üzerinde bir etki yaratabileceğini fark etti. Her gün yaşam tarzının fotoğraflarını ve videolarını paylaşmaya başladı ve sosyal medya sitelerinde yavaş yavaş bir takipçi topluluğu oluşturdu.

İlgini Çekebilir!  Mairis Briedis

Pamela Reif Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir