Jessica Alba

Jessica Alba

   

Jessica Alba Kimdir? Jessica Alba Boyu Kaç? Jessica Alba Kaç Kilogram? Jessica Alba nereli? Jessica Alba Kaç yaşında? Jessica Alba Vücut ölçüleri. Jessica Alba’in hayatı. Jessica Alba hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jessica Alba Boyu Kaç?

Jessica Alba boyu 169 santimetredir.

Jessica Alba Kaç Kilo?

Jessica Alba 56 kg ağırlığındadır.

Jessica Alba Nereli?

Jessica Alba Amerikalıdır.

Jessica Alba Doğum Tarihi?

Jessica Alba 28 Nisan 1981 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Kenzie Reeves

Jessica Alba Kaç Yaşında?

Jessica Alba 42 yaşındadır.

Jessica Alba Vücut Ölçüleri Nedir?

Jessica Alba vücut ölçüleri 34-24-34 inç.

Jessica Alba Biyografisi Ve Hayatı

Jessica Alba çok yetenekli bir aktris, girişimci ve annedir. En çok “Fantastik Dörtlü”, “Günah Şehri” ve “Kaybedenler” gibi filmlerdeki rolleriyle tanınır. Alba, oyunculuk kariyerinin yanı sıra doğal ve sürdürülebilir bir yaşam tarzı markası olan Honest Company’nin de kurucusudur.

Alba, 1981’de Pomona, California’da doğdu. Oyunculuk kariyerine genç yaşta reklamlarda ve televizyon programlarında görünerek başladı. 1994’te ilk filmini “Camp Nowhere” komedisinde yaptı. Alba’nın çığır açan rolü, 2000 yılında gençlik komedisi “Never Been Kissed”de rol aldığı zaman geldi.

Alba o zamandan beri “Günah Şehri”, “Fantastik Dörtlü” ve “Kaybedenler” gibi bir dizi başarılı filmde rol aldı. Ayrıca “Dark Angel”, “The Good Wife” ve “L.A.’s Finest” gibi televizyon programlarında rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Joss Mooney

Alba, oyunculuk kariyerinin yanı sıra başarılı bir girişimcidir. 2011 yılında doğal ve sürdürülebilir bir yaşam tarzı markası olan Honest Company’yi kurdu. Şirket o zamandan beri multi-milyon dolarlık bir iş haline geldi.

Alba aynı zamanda kendini adamış bir annedir. Kocası Cash Warren’dan Honor ve Haven adında iki kızı var. Alba, sağlıklı yaşamın savunucusudur ve ebeveynlik hakkında “The Honest Life” ve “The Honest Playdate” adlı iki kitap yazmıştır.

Jessica Alba yetenekli bir oyuncu, girişimci ve annedir. Birçok insana ilham kaynağı ve her yerdeki kadınlar için bir rol model.

Jessica Alba Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir