Demi Rose

Demi Rose

   

Demi Rose Kimdir? Demi Rose Boyu Kaç? Demi Rose Kaç Kilogram? Demi Rose nereli? Demi Rose Kaç yaşında? Demi Rose Vücut ölçüleri. Demi Rose’in hayatı. Demi Rose hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Demi Rose Boyu Kaç?

Demi Rose boyu 158 santimetredir.

Demi Rose Kaç Kilo?

Demi Rose 58kg ağırlığındadır.

Demi Rose Nereli?

Demi Rose İngilterelidir.

Demi Rose Doğum Tarihi?

Demi Rose 27 Mart 1995 tarihinde doğmuştur.

Demi Rose Kaç Yaşında?

Demi Rose 28 yaşındadır.

Demi Rose Tam Adı?

Demi Rose tam adı Demi Rose Mawby’dir.

Demi Rose Instagram?

Demi Rose instagram kullanıcı adı demirose ‘dir. 20 milyon takipçisi vardır.

Demi Rose Biyografisi ve Hayatı

Demi Rose Mawby, 1995’te doğdu ve Birmingham İngiltere’de büyüdü. Yarı Kolombiyalı, yarı İngiliz kökenlidir. Demi küçük yaşlardan itibaren aynanın karşısında poz vermeyi ve mankenmiş gibi davranmayı severdi. Ancak Demi okulda zor zamanlar geçirdi. Sınıf arkadaşları onunla dalga geçti ve ona zorbalık yaptı.

İlgini Çekebilir!  Muhammed Kılıç (the.machine1)

Okuldayken akranları Demi’yi kızdırmak için birçok şey yapardı. Örneğin, kaba isimlerle seslenmek ve bakmadığı zamanlarda saçına sakız atmak gibi.

“Nefret ettim. Hepsi benim tuhaf göründüğümü ve tuhaf davrandığımı düşündü. Okulu bitirmek için sabırsızlanıyordum. “ -Demi Rose

Liseden sonra zorbalık Demi için geçmişte kaldı. 18 yaşında harika ve kıvrımlı fiziğinin resimlerini sosyal medyada yayınlamaya başladı. Demi’nin gönderileri haftalar içinde viral oldu ve onu çevrimiçi bir sansasyon haline getirdi.Demi’nin kariyeri, Miami’ye ilk ziyaretinden sonra daha da ileriye gitti. Orada geçirdiği süre boyunca, onu modellik dünyasıyla tanıştıran birkaç kişiyle tanıştı. Kısa süre sonra Demi, fitness dergilerinin yanı sıra mankenlik ajanslarıyla sözleşmeler yapmaya başladı. O zamandan beri İngiltere’nin en iyi modellerinden ve fenomenlerinden birisi oldu. Demi’nin instagram’da 16 milyon takipçisi vardır.“Çekim günleri sabahın erken saatlerini, bazen uzak bir yere seyahat etmeyi ve öngörülemeyen hava koşullarıyla başa çıkmayı veya stüdyoda uzun bir gün geçirmeyi gerektirir.

İlgini Çekebilir!  Mimi Keene

Çekim günleri dışında genellikle spor salonuna giderim, toplantılara katılırım, sahip olduğum projeler üzerinde çalışırım ya da arkadaşlarımla buluşur ve biraz rahat ederim.” -Demi Rose

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir