Resul Altunkaynak

Resul Altunkaynak

   

Resul Altunkaynak Kimdir? Resul Altunkaynak Boyu Kaç? Resul Altunkaynak Kaç Kilogram? Resul Altunkaynak nereli? Resul Altunkaynak Kaç yaşında? Resul Altunkaynak Vücut ölçüleri. Resul Altunkaynak’in hayatı. Resul Altunkaynak hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Resul Altunkaynak Boyu Kaç?

Resul Altunkaynak boyu 181 santimetredir.

Resul Altunkaynak Kaç Kilo?

Resul Altunkaynak 85-97kg ağırlığındadır.

Resul Altunkaynak Nereli?

Resul Altunkaynak Türkiyelidir.

Resul Altunkaynak Doğum Tarihi?

Resul Altunkaynak 1990 tarihinde doğmuştur.

Resul Altunkaynak Kaç Yaşındadır?

Resul Altunkaynak 33 yaşındadır.

25resul Kimdir? 25resul Gerçek Adı Nedir?

25resul gerçek adı Resul Altunkaynak‘dır. 25resul Shredded Brothers kardeşlerin en büyüğüdür.

25resul, Resul Altunkaynak Biyografisi ve Hayatı?

Shredded Brothers‘dan Resul Altunkaynak 3 kardeşin en büyüğüdür. Dortmund doğumludur. Aslen Erzurumlu olan Resul vücut geliştirme sporuyla 15 yılı aşkın süredir uğraşmaktadır. Bunu bir hobi olarak bırakmayıp bir hayat biçimi ve meslek haline getirmişlerdir. Shredded Brothers’lar bu süre zarfında edindikleri bilgileri çeşitli sosyal medya sayfalarından takipçileriyle paylaşmaktadırlar. Orta aktif kullandıkları vlog antrenman ve çeşitli içeriklerden oluşan zaman zaman eğlendiren zaman zaman öğrendiren videolar çekmektedirler.

İlgini Çekebilir!  Berkay Türkkan

Üçlünün aynı zamanda ‘Shrainz’ adında güzel tasarımları olan bir giyim markası vardır. Aynı zamanda uzaktan eğitim de vermektedirler ve açıkçası verdikleri eğitimden faydalanan insanların videolarını izlediğimizde bu işi ne kadar iyi yaptıklarını görüyoruz. Beslenme ve antrenörlük konularında çeşitli sertifikaları bulunmaktadır. Almanya’da katıldıkları bir fitness yarışmasında Resul 2. Recep ise 3. olmuştur. Resul Altunkaynak instagram’da 25resul kullanıcı adıyla 289bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir