Heidi Klum

Heidi Klum

   

Heidi Klum Kimdir? Heidi Klum Boyu Kaç? Heidi Klum Kaç Kilogram? Heidi Klum nereli? Heidi Klum Kaç yaşında? Heidi Klum Vücut ölçüleri. Heidi Klum’in hayatı. Heidi Klum hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Heidi Klum Boyu Kaç?

Heidi Klum boyu 176 santimetredir.

Heidi Klum Kaç Kilo?

Heidi Klum 59 kg ağırlığındadır.

Heidi Klum Nereli?

Heidi Klum Almanyalıdır.

Heidi Klum Doğum Tarihi?

Heidi Klum 1 Haziran 1973 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Kinsey Wolanski

Heidi Klum Kaç Yaşında?

Heidi Klum 50 yaşındadır.

Heidi Klum Vücut Ölçüleri Nedir?

Heidi Klum vücut ölçüleri 36-27-37 inç.

Heidi Klum Biyografisi Ve Hayatı

Heidi Klum, Alman-Amerikalı bir süper model, televizyon kişiliği, yapımcı ve iş kadınıdır. En çok Victoria’s Secret Meleği olarak yaptığı çalışmalarla, Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinin kapağında yer almasıyla ve Germany’s Next Topmodel ve Project Runway şovlarının sunuculuğunu yapmasıyla tanınır.

Heidi Klum, 1 Haziran 1973’te Almanya’nın Bergisch Gladbach kentinde doğdu. Modellik kariyerine 18 yaşında Almanya’da düzenlenen Model 92 yarışmasını kazanarak başladı. 1993’te New York’a taşındı ve kısa sürede dünyanın en başarılı modellerinden biri oldu. Vogue, Elle, Harper’s Bazaar ve Time gibi sayısız derginin kapağında yer aldı. Ayrıca Chanel, Dior ve Versace gibi dünyanın en prestijli moda evlerinden bazılarının podyumlarında yürüdü.

İlgini Çekebilir!  Eddie Hall

1999’da Klum, Victoria’s Secret Meleği oldu. Bu pozisyonu elinde tutan ilk Alman modeliydi. 11 yıl Melek olarak kaldı ve Victoria’s Secret Fashion Show’a dört kez ev sahipliği yaptı.

Heidi Klum, modellik kariyerinin yanı sıra televizyonda da başarılı bir kariyere sahip. 2004’ten beri realite şovları Germany’s Next Topmodel ve Project Runway’e ev sahipliği yapıyor. Ayrıca America’s Got Talent’ta jüri üyesi olarak yer aldı.

Heidi Klum başarılı bir iş kadınıdır. Kendi giyim hattı, koku hattı ve bir prodüksiyon şirketi var. Ayrıca ihtiyacı olan çocuklara yardım eden Heidi Klum Vakfı’nın da kurucusudur.

Heidi Klum, dünyadaki kadınlar için bir rol modeldir. Başarılı, güzel ve yetenekli. Aynı zamanda nazik ve şefkatli bir insandır. O hepimiz için bir ilham kaynağı.

İlgini Çekebilir!  Victoria Villarroel

Heidi Klum Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir