Aziz Shavershian Zyzz

Aziz Shavershian (Zyzz)

   

Aziz Shavershian (Zyzz) Kimdir? Aziz Shavershian (Zyzz) Boyu Kaç? Aziz Shavershian (Zyzz) Kaç Kilogram? Aziz Shavershian (Zyzz) nereli? Aziz Shavershian (Zyzz) Kaç yaşında? Aziz Shavershian (Zyzz) Vücut ölçüleri. Aziz Shavershian (Zyzz)’in hayatı. Aziz Shavershian (Zyzz) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Zyzz Boyu Kaç?

Zyzz boyu 187 santimetredir.

Zyzz Kaç Kilo?

Zyzz 90kg ağırlığındadır.

Zyzz Nerelidir?

Zyzz Rusyalıdır.

Zyzz Doğum Günü Ne Zaman?

Zyzz 24 Mart 1989 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Samara Weaving

Zyzz Ne Zaman Öldü?

Zyzz 5 Ağustos 2011 tarihinde ölmüştür.

Zyzz Tam, Gerçek Adı Nedir?

Zyzz tam ve gerçek adı Aziz Shavershian’dır.

Zyzz Neden Öldü?

Doktorlar saunada bir kalp kusurundan dolayı kalp krizi geçirerek öldüğünü tespit etti.

Zyzz Biyografisi ve Hayatı?

Zyzz, 24 Mart 1989’da Avustralya’da doğmuş bir vücut geliştirme ikonudur. Genç yaşta başladığı vücut geliştirme ve fitness yolculuğuyla kısa sürede büyük bir popülerlik kazanmıştır. Zyzz, sosyal medyada paylaştığı ilham verici fotoğraflar ve videolar ile milyonlarca takipçiye ulaşmış, birçok genç vücut geliştirme tutkunu için bir idol haline gelmiştir.

Zyzz’in Yaşamı ve Kariyeri

Zyzz’in vücut geliştirme yolculuğu, genç yaşta başlayan bir dönüşümle başladı. Fitness ve beslenme konusunda kendini eğitti ve hızla profesyonel bir vücut geliştirici oldu. Estetik bir vücuda sahip olması, onu özellikle gençler arasında popüler hale getirdi. Zyzz, kısa sürede birçok spor etkinliğine katıldı, fotoğraf çekimlerine katıldı ve vücut geliştirme yarışmalarında başarı elde etti.

İlgini Çekebilir!  Cassey Ho

Zyzz’in Ölümü

5 Ağustos 2011 tarihinde, Zyzz’in Tayland’da tatildeyken ani bir şekilde hayatını kaybettiği duyuruldu. Bu haber, vücut geliştirme dünyasında ve genç takipçileri arasında büyük bir şok etkisi yarattı. Ölümünün ardından, Zyzz hayranları ve sevenleri, onun anısını yaşatmak için çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşımlar yapmaya başladı.

Aziz Sergeyevich Shavershian Rusya’da doğmuştur. Sosyal medya aracılığıyla tüm dünyada Zyzz olarak tanınıyordu. Çoğu insan onu yüksek enerjili ve eğlenceli kişiliğiyle tanıyordu.

Aziz Sergeyevich Shavershian küçükken sıska bir çocuktu. Vücut geliştirme ile uğraşan abisi sayesinde kendisini değiştirmeye karar verdi. Sonuç olarak okulun en sıska çocuğu olmaktan çıktı ve estetik bir vücuda sahip oldu.

Aziz Sergeyevich Shavershian başarılı bir girişimciydi.

İlgini Çekebilir!  Sıla Dündar

Kendi protein ve giyim markasını kurdu. Vücut geliştirme ile ilgili bir de kitap çıkardı. 4 Nisan 2010’da, Zyzz kelimesi Urban Dictionary’de “estetiğin özü” olarak tanımlandı. Zyzz sosyal medyada ve internette aktif olarak ününü katlamaya devam etti.

Ağustos 2011 de henüz 22 yaşındayken Tayland’da bir saunada ölü bulundu. Doktorlar bir kalp kusurundan dolayı kalp krizi geçirerek öldüğünü tespit etti.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir