Viktoria Kay

Viktoria Kay

   

Viktoria Kay Kimdir? Viktoria Kay Boyu Kaç? Viktoria Kay Kaç Kilogram? Viktoria Kay nereli? Viktoria Kay Kaç yaşında? Viktoria Kay Vücut ölçüleri. Viktoria Kay’in hayatı. Viktoria Kay hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Viktoria Kay Boyu Kaç?

Viktoria Kay boyu 173 santimetredir.

Viktoria Kay Kaç Kilo?

Viktoria Kay 70kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Ahmet Sonuç (Jahrein)

Viktoria Kay Nereli?

Viktoria Kay Macaristanlıdır.

Viktoria Kay Doğum Tarihi?

Viktoria Kay 31 Ekim 1983 tarihinde doğmuştur.

Viktoria Kay Kaç Yaşında?

Viktoria Kay 40 yaşındadır.

Viktoria Kay Biyografisi ve Hayatı

Viktoria Kay, Los Angeles, California’da yaşıyor ve çalışıyor, ancak aslen Avrupalı. Budapeşte, Macaristan’da doğdu ve Almanya’da büyüdü. Gençliğinde ve ergenliği boyunca Viktoria son derece atletik bir insandı. Üniversitenin ortasına kadar yıllarca tenis oynadı.

Spora olan ilgisinin yanı sıra Viktoria, modellik konusunda da tutkuluydu. Bu, 20’li yaşlarının başlarına yaklaştıkça daha belirgin hale geldi. Sonunda, Viktoria modellemenin onun gerçek aradığı olduğunu fark ettiği bir noktaya geldi. Bu nedenle, daha büyük fırsatlar peşinde koşarak 21 yaşında ABD’nin Los Angeles şehrine taşınmaya karar verdi. Viktoria kararında yapayalnızdı, her şeyi tek başına yaptı. Söylemeye gerek yok, bu Viktoria’nın şimdiye kadar verdiği en zor kararlardan biriydi ama karşılığını vermişti.

İlgini Çekebilir!  Gabbie Carter

Birleşik Devletler’deki ilk birkaç yıl Viktoria’nın işi kolay değildi. Bir yabancı olarak pek çok zorlukla karşılaştı. İngilizceyi bilmemek, yeni arkadaşlar edinmek ve yeni bir ortamda yalnız yaşamak gibi. Ancak Viktoria sebatlıydı. Model olmak gibi bir hedefi vardı ve hedeflerine ulaşana kadar pes etmek istemiyordu. Sonunda, yıllarca süren mücadelenin ardından, Viktoria, bazı modellik ajansları ve şirketleri ona iş teklif etmeye başladığında bir mola verdi. Kendini her zaman fiziksel aktivite ve modelliğe adamış biri olarak Viktoria, spor salonunda egzersiz yaparak modelliği birleştirerek bir fitness modeli olmaya karar verdi.

Birkaç yıl sonra Viktoria, bir fitness modeli olarak başarılı bir şekilde adını duyurdu. Ama Viktoria burada durmadı. Viktoria, sosyal medyada ve video blog sitelerinde profillerini açmaya devam etti. Fitness ve modellik yolculuğunu dünyanın dört bir yanından insanlarla paylaştı. Müthiş fiziği, sıcak kişiliği ve inanılmaz iş ahlakı, sitelerine çok sayıda takipçi çekmesini sağladı. Viktoria artık hem kariyerinde hem de yaşamında sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Nihai potansiyeline ulaşmaya ve aynı zamanda olabildiğince çok insana ilham vermeye çalışıyor. Kendi hikayesini bir örnek olarak kullanıyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir