courtney king

Courtney King

   

Chris Bumstead’ın kız arkadaşı Courtney King kimdir? Courtney King kaç yaşında? Courtney King boyu kaç? Courtney King kaç kilo? Courtney King nereli? Chris Bumstead’ın sevgilisi Courtney King ile ilgili aradığın bütün bilgileri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Courtney King Boyu Kaç?

Courtney King boyu 163 santimetredir.

Courtney King Kaç Kilogram?

Courtney King 55 kilogram ağırlığındadır.

Courtney King Nereli?

Courtney King Amerikalıdır.

İlgini Çekebilir!  Martina Stoessel

Courtney King Kaç Yaşında?

Courtney King 29 yaşındadır.

Courtney King Doğum Tarihi?

Courtney King 13 Eylül 1993 tarihinde doğmuştur.

Courtney King Biyografisi ve Hayatı

chris bumstead kiz arkadasi

Courtney King, sporda hızla adından söz ettiren profesyonel bir vücut geliştirmecidir. İnanılmaz fiziği ve zanaatına olan bağlılığıyla tanınır. King aynı zamanda dört kez Olympia Klasik Fizik şampiyonu olan Chris Bumstead’in kız arkadaşıdır.

King, 1993 yılında Chicago, Illinois’de doğdu. Basketbol, futbol ve jimnastik gibi sporlar yaparak büyüdü. Ayrıca lisede atletizmde yarıştı. King’in fitness sevgisi, egzersiz bilimi okuduğu üniversitede de devam etti. King, üniversiteden sonra vücut geliştirme alanında kariyer yapmaya karar verdi.

King, 2016’da vücut geliştirme yarışmalarında yarışmaya başladı. Hızla yükseldi ve 2018’de ilk profesyonel kartını kazandı. King, o zamandan beri Olympia da dahil olmak üzere birçok büyük vücut geliştirme yarışmasında yarıştı. Şu anda dünyanın bir numaralı kadın vücut geliştiricisi olarak gösteriliyor.

İlgini Çekebilir!  Simu Liu

King, vücut geliştirme kariyerinin yanı sıra başarılı bir girişimcidir. Kendi spor kıyafetleri ve takviyeleri var. King aynı zamanda Instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi olan popüler bir sosyal medya fenomenidir.

King, vücut geliştirmeye ilgi duyan birçok genç kadın için bir rol modeldir. O, sıkı çalışmanın ve özverinin işe yarayabileceğinin kanıtı. King ayrıca hedeflerine ulaşmak isteyen herkes için bir ilham kaynağıdır.

Kişisel Hayat

Courtney King şu anda dört kez Olympia Klasik Fizik şampiyonu olan Chris Bumstead ile çıkıyor. Çift 2018’de tanıştı ve o zamandan beri birlikteler. Bumstead ve King, birbirlerinin kariyerlerini çok destekliyorlar. Genellikle birlikte antrenman yaparlar ve yarışmalara birlikte seyahat ederler.

King çok özel bir insan ve sosyal medyada özel hayatı hakkında pek bir şey paylaşmıyor. Ancak Bumstead’den çok memnun olduğunu ve onun en iyi arkadaşı olduğunu söyledi.

İlgini Çekebilir!  Avril Lavigne

Courtney King’in ayrıca fitness ve sağlıklı yaşam mesajıyla işini büyütmek ve daha fazla kişiye ulaşmak istiyor. King azimli ve hırslı bir kadın ve önümüzdeki yıllarda büyük şeyler başaracağından emin.

Courtney King, vücut geliştirme dünyasında yükselen bir yıldızdır. Yetenekli bir sporcu, başarılı bir girişimci ve birçok genç kadın için rol model. King, önümüzdeki yıllarda büyük şeyler başaracağından emin.

Courtney King İnstagram Adresi

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir