Umut Suleyman Altinpa

Umut Süleyman Altınpa

   

Umut Süleyman Altınpa Kimdir? Umut Süleyman Altınpa Boyu Kaç? Umut Süleyman Altınpa Kaç Kilogram? Umut Süleyman Altınpa nereli? Umut Süleyman Altınpa Kaç yaşında? Umut Süleyman Altınpa Vücut ölçüleri. Umut Süleyman Altınpa’in hayatı. Umut Süleyman Altınpa hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Umut Süleyman Altınpa Boyu Kaç?

Umut Süleyman Altınpa boyu 187 santimetredir.

Umut Süleyman Altınpa Kaç Kilo?

Umut Süleyman Altınpa 83kg ağırlığındadır.

Umut Süleyman Altınpa Nereli?

Umut Süleyman Altınpa Türkiyelidir.

İlgini Çekebilir!  Zelderler

Umut Süleyman Altınpa Doğum Tarihi?

Umut Süleyman Altınpa 25 Mayıs 1990 tarihinde doğmuştur.

Umut Süleyman Altınpa Kaç Yaşındadır?

Umut Süleyman Altınpa 33 yaşındadır.

Umut Süleyman Altınpa Biyografisi ve Hayatı

Umut Süleyman Altınpa Türk vücut geliştirmeci ve girişimcidir. Umut Süleyman Altınpa Türkiye’de ve yurt dışında birçok yarışmada derece elde ederek adından sıkça söz ettirdi. Hayatının uzun bir bölümünü İstanbul’da geçirdi. İstanbul’da kendisine ait spor salonları bulunmakta.

2016 yılında kendi adının baş harflerinden oluşan USA TEAM’i kurdu. USA TEAM aracılığıyla insanlara kişisel eğitim, spor giyim ürünleri gibi hizmetler vermektedir. Umut Süleyman Altınpa tüm bilgi ve birikimlerini gençlere aktarmak istediğini Türkiye’de vücut geliştirme ve sporun daha fazla gelişmesi için elinden geleni yapacağını söylüyor. Umut Süleyman Altınpa instagram’da umutsuleymanaltinpa 238bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir