Sabrina Carpenter

Sabrina Carpenter

   

Sabrina Carpenter Kimdir? Sabrina Carpenter Boyu Kaç? Sabrina Carpenter Kaç Kilogram? Sabrina Carpenter nereli? Sabrina Carpenter Kaç yaşında? Sabrina Carpenter Vücut ölçüleri. Sabrina Carpenter’in hayatı. Sabrina Carpenter hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sabrina Carpenter Doğum Tarihi?

Sabrina Carpenter 11 Mayıs 1999 tarihinde doğmuştur.

Sabrina Carpenter Kaç Kilo?

Sabrina Carpenter 46 kilogram ağırlığındadır.

Sabrina Carpenter Boyu Kaç?

Sabrina Carpenter boyu 155 santimetredir.

Sabrina Carpenter Kaç Yaşında?

Sabrina Carpenter 24 yaşındadır.

Sabrina Carpenter Nerelidir?

Sabrina Carpenter Amerikalıdır.

Sabrina Carpenter Vücut Ölçüleri Nedir?

Sabrina Carpenter Vücut Ölçüleri 29-23-31 inç.

Sabrina Carpenter Instagram?

Sabrina Carpenter Instagram.

Sabrina Carpenter Biyografisi Ve Hayatı

Sabrina Carpenter, 11 Mayıs 1999’da Quakertown, Pensilvanya’da doğmuş Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. 2010 yılında Disney Channel’ın The Goodwin Games dizisinde Chloe Goodwin’in genç versiyonunu oynayarak kariyerine başladı. 2011 yılında Disney Channel’ın Girl Meets World dizisinde Maya Hart rolünü üstlendi ve bu rolüyle dünya çapında üne kavuştu.

İlgini Çekebilir!  Khamzat Maaev

Carpenter, müzik kariyerine 2014 yılında ilk albümü Eyes Wide Open ile başladı. Albüm, Billboard 200 listesinde 10 numaraya kadar yükseldi ve Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği (RIAA) tarafından platin sertifikası aldı. Carpenter, ikinci albümü EVOLution’ı 2016 yılında, üçüncü albümü Singular: Act I’ı 2018 yılında ve dördüncü albümü Singular: Act II’yi 2019 yılında yayınladı.

Carpenter, oyunculuk ve müzik kariyerinin yanı sıra modellik de yapıyor. 2015 yılında Seventeen dergisi tarafından “Yılın Yükselen Yıldızı” seçildi. 2016 yılında Teen Vogue dergisi tarafından “Yılın En İyi Şarkıcı-Oyuncusu” seçildi.

Carpenter, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır. Instagram’da 22 milyondan fazla takipçisi, Twitter’da 15 milyondan fazla takipçisi ve Facebook’ta 10 milyondan fazla takipçisi vardır.

İlgini Çekebilir!  Gizem Bağdaçiçek (GizemSavageX)

Carpenter, genç yaşta elde ettiği başarılarıyla dikkat çeken başarılı bir sanatçıdır. Müzik, oyunculuk ve modellik kariyeriyle dünya çapında milyonlarca hayran kitlesine ulaşmıştır.

Paylaş