Ron Boss Everline

Ron Boss Everline

   

Ron Boss Everline Kimdir? Ron Boss Everline Boyu Kaç? Ron Boss Everline Kaç Kilogram? Ron Boss Everline nereli? Ron Boss Everline Kaç yaşında? Ron Boss Everline Vücut ölçüleri. Ron Boss Everline’in hayatı. Ron Boss Everline hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ron Boss Everline Boyu Kaç?

Ron Boss Everline boyu 180 santimetredir.

Ron Boss Everline Kaç Kilo?

Ron Boss Everline 96 kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Dennis Wolf

Ron Boss Everline Nereli?

Ron Boss Everline Amerikalıdır.

Ron Boss Everline Doğum Tarihi?

Ron Boss Everline 18 Ağustos 1984 tarihinde doğmuştur.

Ron Boss Everline Kaç Yaşında?

Ron Boss Everline 39 yaşındadır.

Ron Boss Everline Vücut Ölçüleri Nedir?

Ron Boss Everline vücut ölçüleri 34-23-34 inç.

Ron Boss Everline Biyografisi Ve Hayatı

Ron Boss Everline ünlü bir eğitmen, girişimci ve motivasyon konuşmacısıdır. En çok Kevin Hart ile yaptığı çalışmalarla tanınır, ancak aynı zamanda Diddy, Russell Westbrook ve DJ Khaled gibi diğer A-list ünlüleri de eğitmiştir.

Everline, Teksas, Missouri City’de doğdu ve Houston Üniversitesi’nde kolej futbolu oynadı. Üniversiteden sonra Los Angeles’ta kişisel antrenör olarak çalıştı. 2009’da Kevin Hart ile tanıştı ve ikisi kısa sürede arkadaş ve iş ortağı oldu.

İlgini Çekebilir!  Gabbie Carter

Everline, on yılı aşkın bir süredir Hart’ı eğitiyor ve Hart, vücudunu ve kariyerini dönüştürmesine yardımcı oldu. Hart, dünyanın en başarılı komedyenlerinden biri olmasına yardım ettiği için Everline’a itibar etti.

Everline, ünlülerle yaptığı çalışmalara ek olarak, çevrimiçi egzersizler, eğitim programları ve beslenme önerileri sunan bir fitness şirketi olan Just Train’in de kurucusudur. Aynı zamanda Just Train: The Mindset of a Champion kitabının da yazarıdır.

Everline son derece motive ve azimli bir kişidir ve başkalarının fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda tutkuludur. O, müşterileri ve hayranları için gerçek bir ilham kaynağı ve sağlığını ve zindeliğini geliştirmek isteyen herkes için bir rol model.

İşte Ron Boss Everline’ın en dikkate değer başarılarından bazıları:

  • Kevin Hart, Diddy, Russell Westbrook ve DJ Khaled gibi Hollywood’un en büyük isimlerinden bazılarını eğitti.
  • Çevrimiçi antrenmanlar, antrenman programları ve beslenme tavsiyeleri sunan bir fitness şirketi olan Just Train’in kurucusudur.
  • “Just Train: The Mindset of a Champion” kitabının yazarıdır.
  • Motivasyonu yüksek ve azimli bir kişidir ve başkalarının fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda tutkuludur.
İlgini Çekebilir!  Elizabeth Hurley

Ron Boss Everline Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir