Michie Peachie

Michie Peachie

   

Michie Peachie Kimdir? Michie Peachie Boyu Kaç? Michie Peachie Kaç Kilogram? Michie Peachie nereli? Michie Peachie Kaç yaşında? Michie Peachie Vücut ölçüleri. Michie Peachie’in hayatı. Michie Peachie hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Michie Peachie Boyu Kaç?

Michie Peachie boyu 172 santimetredir.

Michie Peachie Kaç Kilo?

Michie Peachie 65kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Joss Mooney

Michie Peachie Nereli?

Michie Peachie Amerikalıdır.

Michie Peachie Doğum Tarihi?

Michie Peachie 1 Mart 1992 tarihinde doğmuştur.

Michie Peachie Kaç Yaşında?

Michie Peachie 31 yaşındadır.

Michie Peachie Biyografisi ve Hayatı

Michie Peachie, Kore kökenli bir Amerikan fitness modelidir. Kıvrımlı ve estetik vücudunun fotoğraflarını 2016’da sosyal medyaya yüklemeye başladığından beri yükselişte. Michie , genetiğinin formda kalmak için yazıldığını söyleyerek, ilk günlerinden beri fitness ile ilgileniyordu. Kendi sözleriyle; “Ben tutkulu olarak doğdum. Beni doğuran doktor, şimdiye kadar gördüğü herhangi bir bebekten daha fazla kas tonum olduğunu söyledi.”

Spor salonunun hem içinde hem de dışında hayatının her alanında kendini geliştirmeye çalışan son derece özverili bir birey. Hayvanları çok seven ve tutkulu biri olarak, fitness imparatorluğunu kurduktan sonra bir köpek çiftliği satın almak istiyor. İnanılmaz fiziği ve karizmasıyla, Michie dünya çapında hem erkeklerin hem de kadınların kalbini kazandı. Michie instagram’da 1.7 milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir