Mia Sand

Mia Sand

   

Mia Sand Kimdir? Mia Sand Boyu Kaç? Mia Sand Kaç Kilogram? Mia Sand nereli? Mia Sand Kaç yaşında? Mia Sand Vücut ölçüleri. Mia Sand’in hayatı. Mia Sand hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Mia Sand Boyu Kaç?

Mia Sand boyu 170 santimetredir.

Mia Sand Kaç Kilo?

Mia Sand 84kg ağırlığındaıdr.

İlgini Çekebilir!  Heather Graham

Mia Sand Nereli?

Mia Sand Danimarkalıdır.

Mia Sand Doğum Tarihi?

Mia Sand 11 Ekim 1987 tarihinde doğmuştur.

Mia Sand Kaç Yaşında?

Mia Sand 36 yaşındadır.

Mia Sand Biyografisi ve Hayatı

Mia Sand, (Miss Mia Fit)  Danimarka’dan bir fitness modelidir. “Bugünün normlarına meydan okuyun” dediği benzersiz görünüşüyle ​​popüler oldu. Harika fiziği ve kişiliği ile fitness endüstrisinde yükselmeye devam ediyor. Mia şu anda bir dizi yüksek profilli fitness şirketi tarafından aranan sponsorlu bir sporcu. Sürekli artan sayıda hayranına “farklı olmaktan korkmayın” mesajıyla ilham vermeye devam ediyor. İnstagram’da @missmiafit kullanıcı adı ile 2.5 milyon takipçiye sahip. Websitesi ile öğrencilerine uzaktan eğitim veriyor. Mia aynı zamanda iki çocuk annesidir.

İlgini Çekebilir!  Monica Bellucci

“Günlerime devam ederken, yeni ilişkiler kurarken, kariyerimde yeni zorluklarla karşılaşıyorum, engellerle karşılaşıyorum ve hayattaki başarılarımı kutluyorum. Başkalarının beni kim saydığını değil, kendi şartlarımla kim olduğumu kendime hatırlatmak için zaman ayırıyorum. “ -Mia Sand

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir