Jaco de BRUYN

Jaco de Bruyn

   

Jaco de Bruyn Kimdir? Jaco de Bruyn Boyu Kaç? Jaco de Bruyn Kaç Kilogram? Jaco de Bruyn nereli? Jaco de Bruyn Vücut Ölçüleri Nedir? Jaco de Bruyn Kaç yaşında? Jaco de Bruyn Youtube? Jaco de Bruyn Instagram? Jaco de Bruyn TikTok? Jaco de Bruyn ’in hayatı. Jaco de Bruyn hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Laura Amy

Jaco de Bruyn Doğum Tarihi?

Jaco de Bruyn 15 Aralık 1984 tarihinde doğmuştur.

Jaco de Bruyn Kaç Kilo?

Jaco de Bruyn 88,5 – 93 kilogram ağırlığındadır.

Jaco de Bruyn Boyu Kaç?

Jaco de Bruyn boyu 186 santimetredir.

Jaco de Bruyn Kaç Yaşında?

Jaco de Bruyn 35 yaşındadır.

Jaco de Bruyn Nerelidir?

Jaco de Bruyn Güney Afrikalıdır.

Jaco de Bruyn Vücut Ölçüleri Nedir?

Jaco de Bruyn Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Jaco de Bruyn Instagram?

Jaco de Bruyn Instagram.

Jaco de Bruyn Biyografisi Ve Hayatı

Jaco de Bruyn, Güney Afrikalı bir fitness modeli, girişimci ve internet kişiliğidir. Kaslı fiziği ve motive edici fitness içeriği ile tanınır. Jaco ayrıca JDBFitness, Bearly Naked ve DeBruyn Wine dahil olmak üzere birkaç şirketin kurucusudur.

Erken yaşam ve kariyer

Jaco de Bruyn, 1984 yılında Güney Afrika’nın Pretoria kentinde doğdu. Vücut geliştirmeye genç yaşta başladı ve kısa sürede Güney Afrika’nın en başarılı vücut geliştiricilerinden biri oldu. 2009 yılında, Bay Pretoria unvanını kazandı ve Bay Güney Afrika yarışmasında ikinci oldu.

İlgini Çekebilir!  Allan Saint-Maximin

Vücut geliştirmeden emekli olduktan sonra Jaco, fitness modellemeye yöneldi. Men’s Health ve Muscle & Fitness gibi dergilerde yer aldı ve ayrıca birkaç fitness şirketinin marka elçisi olarak çalıştı.

2016 yılında Jaco, JDBFitness adlı çevrimiçi bir fitness koçluk şirketi kurdu. Bearly Naked adlı bir erkek giyim markasını da kurdu. 2022 yılında, Güney Afrika’da ürettiği DeBruyn Wine adlı bir şarap etiketini piyasaya sürdü.

Jaco de Bruyn’un fitness endüstrisine etkisi

Jaco de Bruyn, formda ve sağlıklı olmak isteyen birçok insan için rol modeldir. Motivasyonel fitness içeriği ile tanınır ve bunu sosyal medya kanalları ve web sitesinde paylaşır. Jaco aynı zamanda başarılı bir girişimcidir ve işletmeleri, fitness’ı tüm dünyadaki insanlar için daha erişilebilir hale getirmeye yardımcı olmuştur.

Jaco de Bruyn’un sosyal medya varlığı

Jaco de Bruyn, Instagram’da 1 milyondan fazla takipçisi olan bir sosyal medya influencerıdır. Fitness yolculuğunu, motivasyonel tavsiyelerini ve iş girişimlerini paylaşmak için sosyal medya platformlarını kullanıyor. Jaco’nun sosyal medya varlığı, küresel bir kitleye ulaşmasına ve insanlara daha sağlıklı hayatlar sürmeleri için ilham vermesine yardımcı olmuştur.

İlgini Çekebilir!  Alessandra Ambrosio

Jaco de Bruyn, başarılı bir fitness modeli, girişimci ve internet kişiliğidir. Kaslı fiziği, motive edici fitness içeriği ve iş zekası ile tanınır. Jaco, formda ve sağlıklı olmak isteyen birçok insan için bir ilham kaynağıdır ve fitness’ı tüm dünyada daha erişilebilir hale getirmeye yardımcı olmaktadır.

Başarılar

 • 2009 Bay Pretoria Yarışması, 1.
 • 2009 Bay Güney Afrika, 2. ve Yılın Fitness Modeli
 • 2010 Bay Dünya Sporları, İlk 8 
 • 2010 Heat Magazine Manwatch, 1.
 • 2010 Heat Magazine Dünyanın En Seksi 100 Ünlüsü 6. Sıra
 • 2010 Heat Magazine En Seksi 100 Ünlü Güney Afrika 2.lik
 • 2011 Mr. Physique Bodybeatiful Güney Afrika, 1.
 • 2011 Bay Fizik, Fitness, 3.
 • 2012 Bay Fizik, Fitness, 2.
 • 2012 WBFF PRO Durumu
 • 2012 Mr.Physique, Vücut Geliştirme, 1.
 • 2013 WBFF Dünya Şampiyonası, 3.lük
 • 2014 WBFF Dünya Şampiyonası, 4.
Paylaş