Lauren Conrad

Lauren Conrad

   

Lauren Conrad Kimdir? Lauren Conrad Boyu Kaç? Lauren Conrad Kaç Kilogram? Lauren Conrad nereli? Lauren Conrad Kaç yaşında? Lauren Conrad Vücut ölçüleri. Lauren Conrad’in hayatı. Lauren Conrad hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Lauren Conrad Doğum Tarihi?

Lauren Conrad 01 Şubat 1986 tarihinde doğmuştur.

Lauren Conrad Kaç Kilo?

Lauren Conrad 54 kilogram ağırlığındadır.

Lauren Conrad Boyu Kaç?

Lauren Conrad boyu 162 santimetredir.

Lauren Conrad Kaç Yaşında?

Lauren Conrad 37 yaşındadır.

Lauren Conrad Nerelidir?

Lauren Conrad Amerikalıdır.

Lauren Conrad Vücut Ölçüleri Nedir?

Lauren Conrad Vücut Ölçüleri 34-26-38 inç.

Lauren Conrad Instagram?

Lauren Conrad Instagram.

Lauren Conrad Biyografisi Ve Hayatı

Lauren Conrad, Amerikalı moda tasarımcısı, yazar ve televizyon kişiliğidir. En çok MTV reality televizyon dizisi The Hills’deki rolüyle tanınır.

Conrad, 1986 yılında Kaliforniya’nın Laguna Beach şehrinde doğdu. Modellik kariyerine 14 yaşında başladı ve kısa sürede genç moda endüstrisinde popüler bir yüz oldu. 2006 yılında, Los Angeles’ta yirmili yaşlarının başlarında hayatlarını sürdüren arkadaşlarının hayatlarını takip eden The Hills’de rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Dakota Johnson

The Hills büyük bir başarıydı ve Conrad kısa sürede dünyanın en popüler reality yıldızlarından biri oldu. The Hills’deki başarısı, moda tasarımcısı, yazar ve iş kadını olarak başarılı bir kariyere dönüştü. Kendi giyim hattı Lauren Conrad Collection’a sahip ve iki New York Times en çok satan kitabı da dahil olmak üzere birkaç kitap yazdı.

Conrad, birçok genç kadın için rol modeldir ve tarzı, girişimcilik ruhu ve alçakgönüllü kişiliği ile tanınır. Ayrıca bir hayırseverdir ve Make-A-Wish Vakfı ve Elizabeth Glaser Çocuk AIDS Vakfı gibi birkaç hayır kurumunda çalışmıştır.

Paylaş