Yanita Yancheva

Yanita Yancheva

   

Yanita Yancheva Kimdir? Yanita Yancheva Boyu Kaç? Yanita Yancheva Kaç Kilogram? Yanita Yancheva nereli? Yanita Yancheva Kaç yaşında? Yanita Yancheva Vücut ölçüleri. Yanita Yancheva’in hayatı. Yanita Yancheva hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Yanita Yancheva Boyu Kaç?

Yanita Yancheva boyu 170 santimetredir.

Yanita Yancheva Kaç Kilo?

Yanita Yancheva 53kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Cardi B

Yanita Yancheva Nereli?

Yanita Yancheva Bulgaristanlıdır.

Yanita Yancheva Doğum tarihi?

Yanita Yancheva 10 Şubat 1987 tarihinde doğmuştur.

Yanita Yancheva Kaç Yaşında?

Yanita Yancheva 36 yaşındadır.

Yanita Yancheva Biyografisi ve Hayatı

10 Şubat 1987’de Bulgaristan’da doğan Yanita çok aktif bir çocukluk geçirdi. Yüzme, futbol ve tenistle ilgileniyordu. Ancak bu noktada spor salonunda antrenman yapmıyordu. Odak noktası, bir avukat olmayı hedefleyerek lise ve üniversiteden mezun olmaktı.

Varna Ekonomi Üniversitesi’nde ilk yüksek lisansını okurken Yanita, Bulgaristan’da bir televizyon programına başvurmaya karar verdi. Başvurusu başarılı oldu ve 2008’de 21 yaşında Yanita ulusal televizyonda göründü. Program boyunca 8 kilo kaybetti. Gösterinin finaline ulaştı, ancak elendi. Kazanmamasına rağmen, Yanita ulusal düzeyde ünlenmişti.

İlgini Çekebilir!  Vyvan Le

Programdan çıktıktan sonra Yanita, daha ince fiziğinden hoşlandığını fark etti. Spor salonunda ağırlık kaldırmaya başlaması için onu motive eden şey buydu. Hayalindeki fiziğini şekillendirmeye kararlı, iyi planlanmış bir diyet ve eğitim rutini izlemeye başladı.

Yanita, Survivor Bulgaristan TV şovunda yer almasından elde ettiği yeni şöhretini kullanarak sosyal medya hesapları açtı. Fitness yolculuğunu hayranlarıyla paylaşmak ve başkalarına hayallerinin peşinden gitmeleri için ilham vermek istedi. 2017’ye gelindiğinde 30 yaşındayken Yanita inanılmaz bir vücuda ulaştı. Çeşitli dergi ve web sitelerinde bir fitness modeli olarak yer alması istendi ve estetik bedeni ile dünya çapında tanındı. Kısa süre sonra, instagram fotoğrafları hızla yayıldı ve Yanita, çevrimiçi bir takipçi kitlesine ulaşarak bir sosyal medya ve fitness simgesi haline geldi.

İlgini Çekebilir!  Debora Gomes

Yanita Yancheva Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir