Meggan Grubb

Meggan Grubb

   

Meggan Grubb Kimdir? Meggan Grubb Boyu Kaç? Meggan Grubb Kaç Kilogram? Meggan Grubb nereli? Meggan Grubb Kaç yaşında? Meggan Grubb Vücut ölçüleri. Meggan Grubb’in hayatı. Meggan Grubb hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Meggan Grubb Boyu Kaç?

Meggan Grubb boyu 168 santimetredir.

Meggan Grubb Kaç Kilo?

Meggan Grubb 61kg ağırlığındadır.

Meggan Grubb Nereli?

Meggan Grubb İngilterelidir.

Meggan Grubb Doğum Tarihi?

Meggan Grubb 27 Şubat 1996 tarihinde doğmuştur.

Meggan Grubb Kaç Yaşında?

Meggan Grubb 27 yaşındadır.

Meggan Grubb Biyografisi ve Hayatı

İngiltere’de doğup büyüyen Megan, çocukluğunu annesi tarafından giderek tembel olduğu söylenerek geçirdi. Gençlik yıllarında parti yaşam tarzından zevk aldı ve sonuç olarak çok sağlıklı besinler tüketmedi. Megan, tükettiği yiyeceklerin ne kadar sağlıksız olduğunu düşünmediği için nihayet arkadaşlarıyla tatildeyken fiziğinden mutsuz oldu. Bikini içindeyken sahildeki diğer kadınlara kıyasla çirkin hissetti. Bu noktada, parti yaparak vakit geçirmenin hayatını olumlu yönde etkilemediğini fark etti. Megan bir amaç bulması ve bir şeyde başarılı olmaya çalışması gerektiğini biliyordu. Bu nedenle, hayalini kurduğu bedene şekil vermenin ona üzerinde çalışabileceği olumlu bir şey olabileceğine karar verdi. Başarmaya kararlı bir şekilde 2015 yılında fitness yolculuğunu belgelemeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Ali Bilal

İlk başta ağırlık kaldırma veya beslenme konusunda hiçbir bilgisi yoktu. Bu yüzden yanlışlıkla ağırlık kaldırmanın onun fazla kaslı olmasına yol açacağına inanıyordu. Bu noktada Meggan, vücuduna yağsız kütle eklemenin çok çalışmak ve sıkı bir diyet planı tüketmek gerektiğini fark etmedi. Sonuç olarak ağırlığa dokunmadan sadece kardiyo makinelerini kullandı. Spor salonunda kalori yakmak için çaba sarf etmesine rağmen diyetini değiştirmediği için herhangi bir sonuç görmüyordu. Nihayetinde bu, bir değişiklik yapması gerektiğini fark etmesini sağladı ve dengeli bir beslenme planı izlemeye başladı.

Kendini fitness hakkında eğittikten sonra, Meggan spor yeteneklerine güven kazanmaya başladı. Ancak, spor salonunda antrenman yöntemleri hakkında daha fazla şey öğrenmesi biraz zaman aldı. Bilgi eksikliği nedeniyle karın kasına odaklandı ve zamanının çoğunu egzersiz sırasında karın bölümünde çalışmaya adadı. Meggan Instagram’daki sporcuları bulunca nerede yanlış yaptığını anladı. Ağırlık kaldırırken karın kaslarına odaklanmamış sayısız kadın fitness modeli gördü. Sonuç olarak Meggan, Instagram’da sporculardan gördüğü ağırlık kaldırma egzersizlerini de yaprak antrenman rutinlerinde değişiklikler yaptı. Bu değişiklikler Meggan’ın fiziğinde küçük gelişmeler görmesine neden oldu. Kısa bir süre sonra, ana ilham kaynağı Tammy Hembrow’a benzer bir vücuda sahip olmak için bacaklarına ve poposuna daha fazla yağsız kütle eklemeyi hedefledi.

İlgini Çekebilir!  Enes Batur

2016 yılına gelindiğinde, Meggan’ın kendine olan güveni muazzam bir şekilde arttı ve sonunda vücudu üzerinde güzel ilerlemeler kaydetti. İlerlemesi, onu fitness alanında bir kariyer yapmaya ve topluma daha fazla dahil olmaya motive etti. Bu motivasyon nereden başladığına ve ilk yaptığı hatalara geri dönmesini sağladı. Gerekli sertifikaları almak için 6 ay çalıştı ve sınavlarını geçtikten sonra Meggan, yerel spor salonunda bir PT olarak bir rol almayı başardı.

Meggan, çok sayıda müşterinin fitness konusundaki hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olduktan sonra kendi Instagram profilini oluşturmaya karar verdi. Spor salonunda ağırlık kaldırmanın gözünü korkutan kadınlara ulaşmak için bunu bir çıkış yolu olarak kullanmaya başladı. Meggan, antrenmanlarının videolarını yükleyerek, başkalarının başarılı olmak için gereken doğru araçlarla kendi fitness yolculuğuna çıkacağını umdu ve işe yaradı.

İlgini Çekebilir!  Anna Matthews

2017’nin sonunda Meggan, Instagram profiliyle tanınmıştı. Sosyal medyada çok sayıda takipçinin ilgisini çektikten sonra, dünyanın dört bir yanındaki müşterileri hayallerine doğru yönlendirmek için kişiselleştirilmiş egzersiz programları sunan bir web sitesi oluşturdu.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir