Onome Egger

Onome Egger

   

Onome Egger Kimdir? Onome Egger Boyu Kaç? Onome Egger Kaç Kilogram? Onome Egger nereli? Onome Egger Kaç yaşında? Onome Egger Vücut ölçüleri. Onome Egger’in hayatı. Onome Egger hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Onome Egger Boyu Kaç?

Onome Egger boyu 188 santimetredir.

Onome Egger Kaç Kilo?

Onome Egger 105kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Ahmad Ashkanani

Onome Egger Nereli?

Onome Egger Avusturyalıdır.

Onome Egger Doğum Tarihi?

Onome Egger 24 Temmuz 1996 tarihinde doğmuştur.

Onome Egger Kaç Yaşında?

Onome Egger 27 yaşındadır.

Onome Egger Biyografisi ve Hayatı

1996 doğumlu Onome Egger, 16 yaşındayken ağırlık kaldırmaya başladı. Avusturya’nın küçük bir kasabasından yarı Avusturyalı yarı Nijeryalı vücut geliştirmeci Onome, o sırada çok fazla Amerikan futbolu oynadığı için ağırlık kaldırmaya başladığını söyledi. Ağırlık çalışmasına başlarsa, gücünü ve hızını artırabileceğini biliyordu.

İlk başladığında sadece 72kg ağırlığındaydı, ancak kısa sürede genetiğinin onu tam zamanlı bir vücut geliştirme hayatına ittiğini fark etti. Onome, bir arkadaşının ona harika fiziğini gösteren videolar yayınlamasını söyledikten sonra inanılmaz dönüşümüyle daha fazla tanınmaya başladı. Videolarını sosyal medya hesaplarında payalşmaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Leyla Tanlar

Onome doğal fiziği temsil etmek ve steroid kullanımından kaçınmak istiyordu. Onome şöyle diyor “Büyük ve hormonlu görünümlerden kaçınmak istiyorum. Benim için vücut geliştirme klasik fiziğe dayanıyor.”

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir