Amanda Cerny

Amanda Cerny

   

Amanda Cerny Kimdir? Amanda Cerny Boyu Kaç? Amanda Cerny Kaç Kilogram? Amanda Cerny nereli? Amanda Cerny Kaç yaşında? Amanda Cerny Vücut ölçüleri. Amanda Cerny’in hayatı. Amanda Cerny hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Amanda Cerny Doğum Tarihi?

Amanda Cerny 26 Haziran 1991 tarihinde doğmuştur.

Amanda Cerny Kaç Kilo?

Amanda Cerny 60 kilogram ağırlığındadır.

Amanda Cerny Boyu Kaç?

Amanda Cerny boyu 170 santimetredir.

Amanda Cerny Kaç Yaşında?

Amanda Cerny 32 yaşındadır.

Amanda Cerny Nerelidir?

Amanda Cerny Amerikalıdır.

Amanda Cerny Vücut Ölçüleri Nedir ?

Amanda Vücut Ölçüler 35-25-36.

Amanda Cerny İnstagram?

Amanda Cerny Instagram.

Amanda Cerny TikTok?

Eylül Adıgüzel TikTok.

Amanda Cerny Biyografisi Ve Hayatı

Amanda Cerny bir model, oyuncu ve sosyal medya kişiliğidir. En çok 2 milyardan fazla izlenen Vine videoları ile tanınır. Cerny ayrıca MTV dizisi “Wild ‘N Out” ve “The Babysitter” filmi de dahil olmak üzere birçok film ve televizyon programında rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Alyson Hannigan

Erken yaşam ve kariyer

Cerny, 1991 yılında Pittsburgh, Pensilvanya’da doğdu. Modellik kariyerine 15 yaşında başladı ve kısa sürede Vine’daki en popüler modellerden biri oldu. 2015 yılında Cerny, Time dergisi tarafından “En İyi 100 Dijital Yıldız” arasında gösterildi.

Sosyal medya

Cerny’nin Instagram’da 20 milyondan fazla takipçisi var. Modellik kariyerini, oyunculuk kariyerini ve hayır işlerini tanıtmak için sosyal medya platformlarını kullanıyor. Cerny aynı zamanda başarılı bir girişimci ve kendi giyim ve aksesuarlar şirketine sahip.

Cerny, American Red Cross ve Make-A-Wish Foundation dahil olmak üzere birçok hayır kurumunun tutkulu bir savunucusudur. Ayrıca ALS Derneği ve Ulusal Meme Kanseri Vakfı da dahil olmak üzere diğer birçok hayır kurumu için para topladı.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir