Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion

   

Megan Thee Stallion Kimdir? Megan Thee Stallion Boyu Kaç? Megan Thee Stallion Kaç Kilogram? Megan Thee Stallion nereli? Megan Thee Stallion Kaç yaşında? Megan Thee Stallion Vücut ölçüleri. Megan Thee Stallion’in hayatı. Megan Thee Stallion hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Megan Thee Stallion Doğum Tarihi?

Megan Thee Stallion 15 Şubat 1995 tarihinde doğmuştur.

Megan Thee Stallion Kaç Kilo?

Megan Thee Stallion 65 kilogram ağırlığındadır.

Megan Thee Stallion Boyu Kaç?

Megan Thee Stallion boyu 178 santimetredir.

Megan Thee Stallion Kaç Yaşında?

Megan Thee Stallion 28 yaşındadır.

Megan Thee Stallion Nerelidir?

Megan Thee Stallion Amerikalıdır.

Megan Thee Stallion Vücut Ölçüleri Nedir?

Megan Thee Stallion Vücut Ölçüleri 39-28-43 inç.

Megan Thee Stallion Instagram?

Megan Thee Stallion Instagram.

Megan Thee Stallion Biyografisi Ve Hayatı

Megan Thee Stallion, gerçek adı Megan Jovon Ruth Pete, 15 Şubat 1995’te San Antonio, Teksas’ta doğdu. Houston’da büyüdü ve genç yaşta rap yapmaya başladı. 2016 yılında SoundCloud’da ilk single’ı “Like a Stallion”ı yayınladı ve kısa sürede büyük bir başarı elde etti.

İlgini Çekebilir!  Katelyn Runck

2017 yılında 300 Entertainment ile anlaşma imzaladı ve ilk mixtape’i “Tina Snow”u yayınladı. 2018 yılında ikinci mixtape’i “Fever”ı yayınladı ve bu mixtape ile Billboard 200 listesine girdi.

2019 yılında ilk stüdyo albümü “Good News”u yayınladı. Albüm, Billboard 200 listesinde 1 numaraya ulaştı ve ilk haftasında 400.000 kopya sattı. Albümden çıkan single’lar “Hot Girl Summer”, “Body” ve “Savage” büyük bir başarı elde etti.

Megan Thee Stallion, Grammy Ödülleri, BET Ödülleri, MTV Video Müzik Ödülleri ve Billboard Müzik Ödülleri gibi birçok ödül kazandı. 2021 yılında, “Savage” ile En İyi Rap Şarkısı ve En İyi Rap Performansı dallarında Grammy Ödülü kazandı.

Megan Thee Stallion, günümüzün en popüler ve başarılı rapçilerinden biridir. Şarkıları, güçlü mesajları ve özgün tarzıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca, genç kızlara ve kadınlara ilham kaynağı olmasıyla da bilinmektedir.

İlgini Çekebilir!  Brian Shaw

Megan Thee Stallion, rap müziği yeni bir seviyeye taşımaya devam ediyor. Gelecekte neler başaracağını merakla bekliyoruz.

Paylaş