Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

   

Jennifer Aniston Kimdir? Jennifer Aniston Boyu Kaç? Jennifer Aniston Kaç Kilogram? Jennifer Aniston nereli? Jennifer Aniston Kaç yaşında? Jennifer Aniston Vücut ölçüleri. Jennifer Aniston’in hayatı. Jennifer Aniston hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Jennifer Aniston Doğum Tarihi?

Jennifer Aniston 11 Şubat 1969 tarihinde doğmuştur.

Jennifer Aniston Kaç Kilo?

Jennifer Aniston 53 kilogram ağırlığındadır.

Jennifer Aniston Boyu Kaç?

Jennifer Aniston boyu 164 santimetredir.

Jennifer Aniston Kaç Yaşında?

Jennifer Aniston 54 yaşındadır.

Jennifer Aniston Nerelidir?

Jennifer Aniston Amerikalıdır.

Jennifer Aniston Vücut Ölçüleri Nedir?

Jennifer Aniston Vücut Ölçüleri 36-24-36 inç.

Jennifer Aniston Instagram?

Jennifer Aniston Instagram.

Jennifer Aniston Biyografisi Ve Hayatı

Jennifer Aniston, Amerikalı aktris. En çok Friends dizisindeki Rachel Green rolüyle tanınır. Aniston, dizideki rolüyle altı Primetime Emmy Ödülü adaylığı, iki Altın Küre Ödülü adaylığı ve bir Screen Actors Guild Ödülü kazandı.

Aniston, 11 Şubat 1969’da Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Babası John Aniston, Yunan asıllı bir oyuncu, annesi Nancy Dow ise bir oyuncu ve modeldir. Aniston, çocukluğundan itibaren oyunculuk yapmaya ilgi duyuyordu. 1987’de Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles’ta oyunculuk okumaya başladı. Ancak, iki yıl sonra okulu bıraktı ve oyunculuk kariyerine odaklandı.

İlgini Çekebilir!  Luka Doncic

Aniston, ilk oyunculuk deneyimini 1989 yılında kısa bir filmde yaşadı. Ardından, çeşitli televizyon dizilerinde küçük roller aldı. 1994 yılında, Friends dizisinde Rachel Green rolüyle başrol oyuncusu oldu. Dizi, 10 sezon boyunca yayınlandı ve Aniston, dizinin en popüler karakterlerinden biri oldu.

Aniston, Friends’in ardından birçok filmde rol aldı. En bilinen filmleri arasında The Break-Up (2006), Marley & Me (2008), The Bounty Hunter (2010), Horrible Bosses (2011), We’re the Millers (2013), Cake (2014) ve The Morning Show (2019-günümüz) yer alıyor.

Aniston, oyunculuk kariyerinin yanı sıra birçok hayır kurumuna da destek veriyor. 2000 yılında, kendi hayır kurumu olan The Jennifer Aniston Fund’ı kurdu. Bu kurum, kanser araştırmaları, gıda güvenliği ve kadın hakları gibi konularda çalışmalar yürütmektedir.

İlgini Çekebilir!  Yvonne Strahovski

Aniston, iki kez evlendi ve iki kez boşandı. İlk evliliğini 2000 yılında Brad Pitt ile yaptı. Çift, 2005 yılında boşandı. İkinci evliliğini 2015 yılında Justin Theroux ile yaptı. Çift, 2018 yılında boşandı.

Aniston, günümüzde dünyanın en çok kazanan aktrislerinden biridir. Forbes dergisi, 2018 yılında Aniston’ı dünyanın en yüksek ücretli aktrisi olarak seçti.

Paylaş