Yanet Garcia

Yanet Garcia

   

Yanet Garcia Kimdir? Yanet Garcia Boyu Kaç? Yanet Garcia Kaç Kilogram? Yanet Garcia nereli? Yanet Garcia Vücut Ölçüleri Nedir? Yanet Garcia Kaç yaşında? Yanet Garcia Youtube? Yanet Garcia Instagram? Yanet Garcia TikTok? Yanet Garcia ’in hayatı. Yanet Garcia hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Yanet Garcia Doğum Tarihi?

Yanet Garcia 15 Kasım 1990 tarihinde doğmuştur.

Yanet Garcia Kaç Kilo?

Yanet Garcia 55 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Zach King

Yanet Garcia Boyu Kaç?

Yanet Garcia boyu 168 santimetredir.

Yanet Garcia Kaç Yaşında?

Yanet Garcia 33 yaşındadır.

Yanet Garcia Nerelidir?

Yanet Garcia Meksikalıdır.

Yanet Garcia Vücut Ölçüleri Nedir?

Yanet Garcia Vücut Ölçüsü 37-24-38 inç.

Yanet Garcia Instagram?

Yanet Garcia Instagram.

Yanet Garcia Biyografisi Ve Hayatı

Yanet García, 15 Kasım 1990’da Meksika’nın Monterrey şehrinde doğdu. 1.68 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Meksika’da hava durumu sunuculuğu, oyunculuk ve modellik yapmaktadır.

Garcia, 2010 yılında Monterrey Üniversitesi’nden İletişim Bilimleri bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra yerel bir televizyon kanalında hava durumu sunuculuğu yapmaya başladı. Kısa sürede güzelliği ve fiziğiyle dikkat çeken Garcia, kısa sürede ülkenin en popüler hava durumu sunucularından biri oldu.

İlgini Çekebilir!  Uriah Hall

Garcia, 2015 yılında Meksika’nın en popüler reality şovlarından biri olan Big Brother’a katıldı. Şovdan sonra daha da popüler olan Garcia, oyunculuk ve modellik kariyerine başladı.

Garcia, şu anda Meksika’nın en çok takip edilen sosyal medya fenomenlerinden biridir. Instagram’da 12 milyondan fazla takipçisi vardır. Garcia, sosyal medya hesapları üzerinden fitness, güzellik ve moda hakkında paylaşımlar yapmaktadır.

Garcia, aynı zamanda bir fitness eğitmenidir. Kendisi geliştirdiği bir fitness programı olan Yanet Garcia Fitness’ı sunmaktadır. Bu program, hem kadınlar hem de erkekler için uygundur.

Garcia, güzelliği, fiziği ve iş ahlakıyla örnek bir kadındır. Kendisini her zaman geliştirmeye çalışan Garcia, her zaman yeni hedeflere ulaşmak için çalışmaktadır.

Paylaş