Joey Swoll

Joey Swoll

   

Joey Swoll Kimdir? Joey Swoll Boyu Kaç? Joey Swoll Kaç Kilogram? Joey Swoll nereli? Joey Swoll Kaç yaşında? Joey Swoll Vücut ölçüleri. Joey Swoll’in hayatı. Joey Swoll hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Joey Swoll Boyu Kaç?

Joey Swoll boyu 175 santimetredir.

Joey Swoll Kaç Kilo?

Joey Swoll 93 kg ağırlığındadır.

Joey Swoll Nereli?

Joey Swoll İsraillidir.

Joey Swoll Doğum Tarihi?

Joey Swoll 11 Ocak 1983 tarihinde doğmuştur.

Joey Swoll Kaç Yaşında?

Joey Swoll 40 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Khaby Lame

Joey Swoll Biyografisi Ve Hayatı

Joey Swoll, Instagram’da 2,6 milyondan fazla takipçisi olan bir fitness fenomeni ve vücut geliştirmecidir. Etkileyici fiziğinin yanı sıra motive edici paylaşımları ve videoları ile tanınır.

Swoll, 1986’da Kaliforniya’da doğdu. Genç yaşta ağırlık kaldırmaya başladı ve kısa sürede vücut geliştirme konusunda tutkulu oldu. 2009’da ilk vücut geliştirme yarışmasında yarıştı ve o zamandan beri 2016’da NPC Ulusal Şampiyonası da dahil olmak üzere birçok şampiyonluk kazandı.

Swoll, vücut geliştirme kariyerinin yanı sıra başarılı bir girişimcidir. Kendi fitness takviyeleri ve kıyafetlerine sahip ve aynı zamanda başarılı bir çevrimiçi koçluk işi yürütüyor.

Swoll, fitness topluluğunda popüler bir figür ve Instagram hesabı, motivasyon ve ilham için harika bir kaynak. Sık sık egzersiz videoları, motive edici alıntılar ve ilerlemesinin fotoğraflarını yayınlar. Ayrıca fitness ve vücut geliştirme ile ilgili kişisel deneyimlerini paylaşarak takipçilerinin kendisiyle kişisel düzeyde bağlantı kurmasına yardımcı olur.

İlgini Çekebilir!  İsis Valverde

Şekle girmek için motivasyon arıyorsanız veya sadece vücut geliştirme hakkında daha fazla şey öğrenmekle ilgileniyorsanız, o zaman Joey Swoll’u Instagram’da takip etmenizi tavsiye ederim. O harika bir ilham kaynağı ve paylaşacak pek çok değerli bilgisi var.

Joey Swoll Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir