Zendaya Coleman

Zendaya Coleman

   

Zendaya Coleman Kimdir? Zendaya Coleman Boyu Kaç? Zendaya Coleman Kaç Kilogram? Zendaya Coleman nereli? Zendaya Coleman Vücut Ölçüleri Nedir? Zendaya Coleman Kaç yaşında? Zendaya Coleman Youtube? Zendaya Coleman Instagram? Zendaya Coleman TikTok? Zendaya Coleman’in hayatı. Zendaya Coleman hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Zendaya Coleman Doğum Tarihi?

Zendaya Coleman 1 Eylül 1996 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Alya Vural (zeydcarey)

Zendaya Coleman Kaç Kilo?

Zendaya Coleman 59 kilogram ağırlığındadır.

Zendaya Coleman Boyu Kaç?

Zendaya Coleman boyu 177 santimetredir.

Zendaya Coleman Kaç Yaşında?

Zendaya Coleman 27 yaşındadır.

Zendaya Coleman Nerelidir?

Zendaya Coleman Amerikalıdır.

Zendaya Coleman Vücut Ölçüleri Nedir?

Zendaya Coleman Vücut Ölçüsü 34–25-34 inç.

Zendaya Coleman Instagram?

Zendaya Coleman Instagram.

Zendaya Coleman Biyografisi Ve Hayatı

Zendaya Coleman, 1 Eylül 1996’da Oakland, Kaliforniya’da doğdu. Amerikalı oyuncu, şarkıcı, dansçı ve moda ikonudur. Coleman, Disney Channel’daki Shake It Up dizisinde Rocky Blue karakterini canlandırmasıyla tanınmaktadır. Ayrıca, Spider-Man: Homecoming (2017), Spider-Man: Far From Home (2019) ve Spider-Man: No Way Home (2021) filmlerinde MJ karakterini canlandırmıştır.

Coleman, 2013 yılında Dancing with the Stars adlı yarışmaya katıldı ve ikinci oldu. 2015 yılında, Shake It Up dizisindeki performansıyla Daytime Emmy Ödülü’ne aday gösterildi. 2016 yılında, K.C. Undercover dizisindeki performansıyla Teen Choice Ödülü’nü kazandı.

İlgini Çekebilir!  Terrence Ruffin

Coleman, 2017 yılında, Spider-Man: Homecoming filmiyle sinemada ilk çıkışını yaptı. Film, dünya çapında 880 milyon dolar hasılat elde etti. Coleman, filmdeki performansıyla Teen Choice Ödülü ve MTV Movie Ödülü kazandı.

Coleman, 2019 yılında, Spider-Man: Far From Home filminde rol aldı. Film, dünya çapında 1 milyar dolar hasılat elde etti. Coleman, filmdeki performansıyla Teen Choice Ödülü ve MTV Movie Ödülü kazandı.

Coleman, 2021 yılında, Spider-Man: No Way Home filminde rol aldı. Film, dünya çapında 1.8 milyar dolar hasılat elde etti. Coleman, filmdeki performansıyla Teen Choice Ödülü ve MTV Movie Ödülü kazandı.

Coleman, ayrıca müzik kariyerine de devam etmektedir. 2013 yılında, ilk single’ı olan “Replay”ı yayınladı. Şarkı, Billboard Hot 100 listesinde 47. sıraya ulaştı. Coleman, 2015 yılında, ilk EP’si olan Zendaya’yı yayınladı. EP, Billboard 200 listesinde 51. sıraya ulaştı. Coleman, 2017 yılında, ikinci EP’si olan Daydreamin’i yayınladı. EP, Billboard 200 listesinde 52. sıraya ulaştı.

İlgini Çekebilir!  Lucy Hale

Coleman, moda ikonu olarak da tanınmaktadır. 2013 yılında, Teen Vogue tarafından “Yılın Moda İkonu” seçildi. 2014 yılında, Elle dergisi tarafından “Modanın Geleceği” seçildi. 2015 yılında, Glamour dergisi tarafından “Yılın Kadını” seçildi.

Coleman, sosyal medya platformlarında da oldukça aktiftir. Instagram hesabında 130 milyondan fazla takipçisi, Twitter hesabında 50 milyondan fazla takipçisi ve Facebook hesabında 40 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

Coleman, genç yaşında birçok başarıya imza atmış bir sanatçıdır. Kariyeri boyunca birçok ödül kazanmış ve milyonlarca hayran edinmiştir. Coleman, günümüzün en başarılı ve popüler sanatçılarından biri olarak kabul edilmektedir.

Paylaş