Furkan Imamoglu Marcus Greer

Furkan İmamoğlu (Marcus Greer)

   

Furkan İmamoğlu (Marcus Greer) Kimdir? Furkan İmamoğlu (Marcus Greer) Boyu Kaç? Furkan İmamoğlu (Marcus Greer) Kaç Kilogram? Furkan İmamoğlu (Marcus Greer) nereli? Furkan İmamoğlu (Marcus Greer) Kaç yaşında? Furkan İmamoğlu (Marcus Greer) Vücut ölçüleri. Furkan İmamoğlu (Marcus Greer)’in hayatı. Furkan İmamoğlu (Marcus Greer) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Marcus Greer Boyu Kaç?

Marcus Greer boyu 180 santimetredir.

Marcus Greer Kaç Kilo?

Marcus Greer 115kg ağırlığındadır.

Marcus Greer Nereli?

Marcus Greer Türkiyelidir.

İlgini Çekebilir!  Larry Wheels

Marcus Greer Doğum Tarihi?

Marcus Greer 1997 tarihinde doğmuştur.

Marcus Greer Kaç Yaşında?

Marcus Greer 26 yaşındadır.

Marcus Greer Gerçek Adı Nedir?

Marcus Greer gerçek adı Furkan İmamoğlu’dur.

Marcus Greer Biyografisi ve Hayatı

Gerçek ismi, Furkan İmamoğlu’dur. 21 Temmuz 1997 tarihinde, İstanbul’da doğmuştur. Ancak ailesinin işleri nedeni ile 9 yaşında Malezya’ya yerleşerek, eğitim hayatına burada devam etmiştir. Malezya’da ki yaşamı onu spora özellikle de fitness sporuna yöneltmiştir. 12 gibi genç bir yaşta gelecekte ne yapacağına karar vererek, kendini bu spora adamıştır. Fitness sporuna olan ilgisini fark eden ailesinin desteği ile ilk fitness yarışmasına, 15 yaşında Malezya’da katılmış ve birincilik almıştır.

Genç yaşta ne yapmak istediğine karar vererek, kendini bu alanda yetiştirmek ve geleceğini bu spor üzerine kurmak için çalışmalara başlamıştır. Sıkı şekilde antrenmanlarına devam ederken, eğitimini Malezya’da Wadi Sofia İnternational School’da tamamlamıştır.

İlgini Çekebilir!  Georgia Hassarati

2016 senesinde Türkiye’ye kesin dönüş yapmış ve spor yaşamına İstanbul’da devam etmiştir. Çalışmalarının başarısını 2018 senesinde ilk defa Türkiye’de düzenlene WBBF Grand Prix World Championship, Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasında iki altın madalya ile kanıtlamıştır. Hem kendi kategorisinde -23yaş, hem de büyükler kategorisinde +23 yaş birinci olarak, sıkı çalışmalarının karşılığını almıştır. Genç yaştaki bu başarıları birçok gazetede onu baş sayfaya taşımıştır.

22 Haziran 2019’daÇek Cumhuriyetinde yapılan Czech Virus Cup Dünya Şampiyonasında kendi kategorisinde tekrar birinci olarak toplamda 3 kere dünya şampiyonu ve 3 kere dünya ikinciliğine sahip oldu.

Marcus Greer ismi, genç yaşta rol model aldığı kişiden esinlenilmiştir. Marcus Greer ünlü rapçi, 50 Cent’in Get Rich Or Die Tryin isimli filminde kullandığı isimdir. Bu film, hayatta dik durmayı ve başarılı olmayı anlatan etkileyici bir filmdir. Arkadaşları, filmindeki Marcus Greer karakteri ile onu özleştirerek, ona bu takma ismi vermişlerdir. Yıllardır bu isimle tanınmış ve gerçek ismi kadar bilinir hale gelmiştir.

İlgini Çekebilir!  Callum Wilson

Halen İstanbul’da yaşamaktadır. Bekardır ve yengeç burcudur. Boyu 1.80 cm, kilosu ise 110’dur. Kilo 100 kg ve 115 kg arasında değişiklik gösterebilmektedir. Marcus Greer instagram’da marcusgreerfitness kullanıcı adıyla 376bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir