Amra Dzeko

Amra Dzeko

   

Amra Dzeko Kimdir? Amra Dzeko Boyu Kaç? Amra Dzeko Kaç Kilogram? Amra Dzeko nereli? Amra Dzeko Kaç yaşında? Amra Dzeko Vücut ölçüleri. Amra Dzeko’in hayatı. Amra Dzeko hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Amra Dzeko Doğum Tarihi?

Amra Dzeko 1 Ekim 1984 tarihinde doğmuştur.

Amra Dzeko Kaç Kilo?

Amra Dzeko 65 kilogram ağırlığındadır.

Amra Dzeko Boyu Kaç?

Amra Dzeko boyu 178 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Fatih Yasin

Amra Dzeko Kaç Yaşında?

Amra Dzeko 39 yaşındadır.

Amra Dzeko Nerelidir?

Amra Dzeko Bosna-Herseklidir.

Amra Dzeko Vücut Ölçüleri Nedir?

Amra Dzeko Vücut Ölçüleri 34-24-35 inç.

Amra Dzeko Instagram?

Amra Dzeko Instagram.

Amra Dzeko Biyografisi Ve Hayatı

Amra Dzeko, Bosna-Hersekli bir model ve televizyon kişiliğidir. 2006 yılında Bosna-Hersek güzellik yarışmasında birinci seçildi. Daha sonra Bosna-Hersek’in çeşitli televizyon programlarında ve filmlerinde rol aldı.

Dzeko, 2014 yılında Bosna-Hersekli futbolcu Edin Dzeko ile evlendi. Çiftin iki çocuğu var.

Dzeko, sosyal medya platformlarında da aktiftir ve Instagram’da 1,5 milyondan fazla takipçisi vardır.

Amra Dzeko, Bosna-Hersek’in en tanınmış ve başarılı modellerinden biridir. Güzelliği ve zekası ile dikkat çekmektedir. Ayrıca Bosna-Hersek’te birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almaktadır.

İlgini Çekebilir!  Aitana Lopez

Dzeko, 2014 yılında Bosna-Hersek’te kurulan “Amra Dzeko Vakfı”nın kurucusudur. Vakıf, Bosna-Hersek’te eğitim, sağlık ve sosyal yardım projelerine destek vermektedir.

Dzeko, Bosna-Hersek’in en çok takip edilen sosyal medya fenomenlerinden biridir. Instagram hesabında 285 binden fazla takipçisi vardır. Dzeko, hesabından sıklıkla ailesi, kariyeri ve sosyal sorumluluk projeleri hakkında paylaşımlar yapmaktadır.

Amra Dzeko, Bosna-Hersek’in en başarılı ve örnek kadınlarından biridir. Güzelliği, zekası ve sosyal sorumluluk projeleri ile Bosna-Hersek’te ve dünyada milyonlarca kişiye ilham vermektedir.

Paylaş