Katie Corio

Katie Corio

   

Katie Corio Kimdir? Katie Corio Boyu Kaç? Katie Corio Kaç Kilogram? Katie Corio nereli? Katie Corio Kaç yaşında? Katie Corio Vücut ölçüleri. Katie Corio’in hayatı. Katie Corio hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Katie Corio Boyu Kaç?

Katie Corio boyu 173 santimetredir.

Katie Corio Kaç Kilo?

Katie Corio 55kg ağırlığındadır.

Katie Corio Nereli?

Katie Corio Amerikalıdır.

Katie Corio Doğum Tarihi?

Katie Corio 9 Şubat 1993 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Anna Matthews

Katie Corio Kaç Yaşında?

Katie Corio 30 yaşındadır.

Katie Corio Bİyografisi ve Hayatı

Amerika, New Mexico’da doğan Katie Corio, 2012’de Kaliforniya’ya taşındı. 18 yaşında, Kaliforniya’daki San Diego Eyalet Üniversitesi’nde Kinesiyoloji okumaya başladı. Katie, Kaliforniya’daki sağlık bilincinin farkına vardı ve diyetinin vücuduna fayda sağlamadığını fark etti. Her zaman aktif olarak büyümesine, düzenli olarak kayak yapmasına ve voleybol oynamasına rağmen Katie, kolejde sağlıksız bir yaşam tarzı izlemeye başladı. Üniversitede hızla kilo aldı. 2012’nin sonlarına doğru Katie görünüşünden mutsuz oldu. Estetik bir fizik yapmak istediğini biliyordu. İşte bu noktada forma girmeye karar verdi ve spor salonunda yoğun bir şekilde antrenman yapmaya başladı. Katie, 18 yaşındayken fitness yolculuğuna başlamıştı.

İlgini Çekebilir!  Sam Kerr

2015 yılına gelindiğinde, 21 yaşındayken, Katie inanılmaz bir fiziğe sahipti. İlerlemesinden gurur duyarak 2 yılını diyet ve egzersiz yaparak geçirmişti. Katie spor salonuna aşık olmuştu. Bikini Atletlerini sosyal medyada takip ettikten ve fiziğine hayran kaldıktan sonra gözünü yarışmaya dikti. Aynı yıl, aylarca süren hazırlıktan sonra, Katie ilk gösterisine girdi. 2015 NPC Ferrigno Legacy. Etkileyici bir şekilde, 1. sıraya yerleştikten sonra kupa ile uzaklaştı.

İlk yarışmasını kazandıktan sonra, Katie kendine bir isim yapma konusunda her zamankinden daha kararlıydı. Pro Card’ını kazanmaya odaklanmaya başladı.

Ferrigno Legacy zaferi, 2016 NPC Gençler Ulusal Şampiyonası’na girmesini sağlamıştı. Bununla birlikte, şiddetli çekişmeli bir Bikini bölümünde 16. oldu. Katie, hayalindeki fiziğini şekillendirme ve Bikini Atleti olarak rekabet etme tutkusunu gerçekleştirmişti. Dünya onun sıkı çalışmasını fark edene kadar uzun sürmedi. 2016’nın ortalarında, 22 yaşındayken Katie, Instagram’da bir kitle takipçi kazanmıştı. Figürüne hayran kaldığı için çevrimiçi bir fenomen haline geldi. Bu noktada Katie, başkalarının potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için yeni bir hedef belirledi. Niteliklerini aldıktan sonra, web sitesinde kişisel eğitmen olarak hizmetlerini sunmaya başladı. Katie Corio instagram’da cutekatiebug kullanıcı adıyla 429bin takipçiye, youtube’da 155bin aboneye sahiptir.

İlgini Çekebilir!  Furkan Tunç

Katie Corio Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2015 NPC Ferrigno Legacy California, Bikini, 1.

2016 NPC Gençler Ulusal Şampiyonası Chicago, Bikini, 16.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir