Dolly Castro

Dolly Castro

   

Dolly Castro Kimdir? Dolly Castro Boyu Kaç? Dolly Castro Kaç Kilogram? Dolly Castro nereli? Dolly Castro Kaç yaşında? Dolly Castro Vücut ölçüleri. Dolly Castro’in hayatı. Dolly Castro hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Dolly Castro Boyu Kaç?

Dolly Castro boyu 165 santimetredir.

Dolly Castro Kaç Kilo?

Dolly Castro 52-57kg ağırlığındadır.

Dolly Castro Nereli?

Dolly Castro Nikaragualıdır.

Dolly Castro Doğum Tarihi?

Dolly Castro 14 Temmuz 1984 tarihinde doğmuştur.

Dolly Castro Kaç Yaşında?

Dolly Castro 39 yaşındadır.

Dolly Castro Tam Adı?

Dolly Castro tam adı Dolly Castro Chavez’dir.

Dolly Castro Biyografisi ve Hayatı

Dolly, 14 Temmuz 1984 gününde Nikaragua adında küçük bir tropikal ülkede doğdu. Eğitimin önemine değer veren dindar bir ailede büyüdü. Dolly, ilk yıllarından beri şef olmak istiyordu, ancak ailesi, ailelerinin gözünde çok daha prestijli bir meslek olan avukat olmasını istedi. Aile kurallarına uymak zorundaydı ve sonunda avukat olarak mezun oldu. Üniversiteyi bitirdikten kısa bir süre sonra Dolly, Karen adını verdiği bir kızı doğurdu.
Dolly, kızının doğumunun ona bir tatmin duygusu ve hayatında bir amaç verdiğini söyledi. Dolly kızı için bir rol model ve ilham kaynağıydı, ama aynı zamanda dünyanın her yerinden insanlar için bir örnek olmak istiyordu. İşte o zaman ünlü bir model olma hayallerinin peşinden gitmeye karar verdi. Ailesi tarafından hayallerinin peşinden gitmesi için teşvik edildikten sonra ve daha önce modellik deneyimi olan Dolly, bir risk alıp Miami’ye taşınmaya karar verdi. Dolly, Miami’de neredeyse anında tanındı ve çok sayıda modelleme ajansı onunla iletişime geçti. Kısa sürede Miami’deki herkesin onun kim olduğunu bildiği sağlıklı bir itibar kazandı.
Dolly’nin başka bir dönüm noktasına ulaşması çok uzun sürmedi. Miami’de bir süre model olarak çalıştıktan sonra sosyal medya profillerini oluşturdu ve çok sayıda fotoğraf paylaşmaya başladı. O zaman, hevesli Nikaragua modeli, dünyanın dört bir yanındaki insanlardan tanınmasını sağladı. Sonunda, Dolly bir iş kurarak ve yaşam tarzı markasını geliştirerek sosyal medyasını kendi lehine kullanmaya karar verdi.
Sadece bir kişiye mümkün olan en iyi şekilde ilham verebilirse, o zaman en başından beri yapması gereken şeyi yapıyormuş gibi hissettiğini söylüyor. Dolly, tüm kazancını ve şöhretini Tanrı’ya ve onu sosyal medyada takip eden herkese bağladı.
Dedi ki: “Tanrı ve sosyal medya sayesinde ün ve para kazandım. Benim için takipçilerimin her zaman ne yaptığımı bilmeleri önemli.”
Dolly şöyle devam etti: “Kariyerimin başlangıcından beri özgün olmayı öğrendim ama asla şöhret açlığı göstermemeyi öğrendim”
Dolly Castro Chavez instagram’da missdollycastro kullanıcı adıyla 6.4milyon takipçiye sahiptir.
İlgini Çekebilir!  Stella Maxwell
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir