Joanna Gaines

Joanna Gaines

   

Joanna Gaines Kimdir? Joanna Gaines Boyu Kaç? Joanna Gaines Kaç Kilogram? Joanna Gaines Instagram? Joanna Gaines nereli? Joanna Gaines Kaç yaşında? Joanna Gaines Vücut ölçüleri. Joanna Gaines’in hayatı. Joanna Gaines hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Joanna Gaines Doğum Tarihi?

Joanna Gaines 19 Nisan 1978 tarihinde doğmuştur.

Joanna Gaines Kaç Kilo?

Joanna Gaines 60 kilogram ağırlığındadır.

Joanna Gaines Boyu Kaç?

Joanna Gaines boyu 173 santimetredir.

Joanna Gaines Kaç Yaşında?

Joanna Gaines 45 yaşındadır.

Joanna Gaines Nerelidir?

Joanna Gaines Amerikalıdır.

Joanna Gaines Vücut Ölçüleri Nedir?

Joanna Gaines Vücut Ölçüleri 32-26-35 inç.

Joanna Gaines Instagram?

Joanna Gaines Instagram.

Joanna Gaines Biyografisi Ve Hayatı

Joanna Gaines, Amerikalı bir televizyon kişiliği, ev tasarımcısı ve iş kadını. Chip Gaines ile birlikte Fixer Upper adlı HGTV programının sunuculuğunu yaptı. Gaines ayrıca Magnolia Market adlı bir perakende mağazası ve Magnolia Journal adlı bir yaşam tarzı dergisi sahibidir.

İlgini Çekebilir!  Larry Wheels

Joanna Gaines, 19 Nisan 1978’de Wichita, Kansas’ta doğdu. Baylor Üniversitesi’nde İç Mimarlık okudu. Üniversiteden mezun olduktan sonra Waco, Teksas’ta bir iç mimarlık firması kurdu.

2003 yılında Chip Gaines ile evlendi. Gaines çiftinin beş çocuğu var.

Joanna Gaines, Fixer Upper adlı HGTV programının sunuculuğu ile tanındı. Program, Gaines ve eşi Chip Gaines’in Teksas’ta eski evleri yenilemesini ve sahiplerine satmasını konu alıyordu. Program, 2013-2018 yılları arasında yayınlandı ve büyük bir başarı elde etti.

Gaines, Fixer Upper programının başarısından sonra kendi iç tasarım şirketi olan Magnolia Home’u kurdu. Magnolia Home, mobilya, ev tekstili ve aksesuar ürünleri üretiyor. Şirketin ürünleri, Magnolia Market adlı perakende mağazasında ve Magnolia Journal adlı yaşam tarzı dergisinde satılıyor.

İlgini Çekebilir!  Jessica Alexander

Joanna Gaines, bir iş kadını, televizyon kişiliği ve ev tasarımcısı olarak başarısını sürdürüyor. Gaines, kendi markasını yaratmaya ve geliştirmeye devam ediyor.

Paylaş