Calum von Moger

Calum von Moger

   

Calum von Moger Kimdir? Calum von Moger Boyu Kaç? Calum von Moger Kaç Kilogram? Calum von Moger nereli? Calum von Moger Kaç yaşında? Calum von Moger Vücut ölçüleri. Calum von Moger’in hayatı. Calum von Moger hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Calum von Moger Boyu Kaç?

Calum von Moger boyu 188 santimetredir.

Calum von Moger Kaç Kilo?

Calum von Moger 110kg ağırlığındadır.

Calum von Moger Nereli?

Calum von Moger Avustralyalıdır.

Calum von Moger Doğum Tarihi Ne Zaman?

Calum von Moger 9 Haziran 1990 tarihinde doğmuştur.

Calum von Moger Kaç Yaşında?

Calum von Moger 33 yaşındadır.

Calum von Moger Biyografisi ve Hayatı

Calum von Moger, Avustralya’nın Victoria kentindeki küçük bir kasabada 5 kardeşiyle birlikte küçük bir çiftlikte büyüdü. Calum von Moger’un ebeveynleri birkaç küçük çiftlik hayvanını besledi ve ailenin meyve ve sebze ihtiyacının çoğunu çiftlikte yetiştirdi. Calum von Moger’un büyüdüğü çevre, hiç şüphesiz disipline ilişkin zihniyetinin şekillenmesine yardımcı oldu ve yiyecek ve beslenmeye çok değer vermeyi öğrendi. 14 yaşında, o ve erkek kardeşi paslı demir halterler ve halterlerle eski bir depoda eğitime başladı. O sırada Calum von Moger vücut ve nasıl kas yapılacağını öğrendi.

İlgini Çekebilir!  Ja Morant

2020’ye hızla ilerleyen Calum von Moger, yeni nesil genç yarışmacılardan en popüler fitness profesyonellerinden biri haline geldi. Şimdi 3 kez Mr Universe kazananı olan Calum von Moger, dünyanın en çok aranan yeteneklerinden biri. Ekrandaki varlığına dikkat çekmek için sosyal medyayı kullanan Calum, Instagram’da milyonlarca takipçiye ulaştı, bir marka, itibar oluşturdu ve eğlence sektörüne geçiş yapmayı başardı. Calum von Moger, 2017 yılında Vlad Yudin tarafından yönetilen ‘Generation Iron 2’ (Netflix) filminde rol aldı.

‘Generation Iron 2’de başrol oynadıktan sonra Calum von Moger şimdi Film yolculuğuna George Gallo tarafından yönetilen Bigger adlı yeni filmde genç bir Arnold rolüyle ve 2018’de Tyler Hoechlin ve Julianne Hough’un başrollerini paylaşarak başladı. 2019’da O, 2019 Sonbahar Öncesi için lüks marka Gucci için bir modelleme kampanyası başlatan ilk vücut geliştirmeci oldu. ‘Calum von Moger Unbroken’ ülke çapında en iyi 2 iTunes belgesel listesine girdi ve şu anda Netflix aracılığıyla 100 milyondan fazla evde mevcut. Calum, Los Angeles, CA’da yaşamaktadır.

İlgini Çekebilir!  James Rodríguez

Calum von Moger Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir